İnternet

Facebook'un Fotoğraf Albüm arayüzü değişiyor!

Yeni arayüzün sunduğu kolaylıklar kullanıcıları sevindirecek!

Facebook'un Fotoğraf Albüm arayüzü değişiyor!

Facebook, yeniliklerine dur durak bilmeden devam ediyor. Şirket, sürekli olarak geliştirdiği yeni politikasında kullanıcılara yönelik yaptığı çalışmalarına yer vermeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde internette yer alan Albüm arayüzündeki değişiklikler internete sızdırıldı. Görüntülerde yer alan fotoğraf albümlerindeki arayüz değişikliği kullanıcıları sevindirdi. Yeni fotoğraf görüntüleme arayüzünde yapılan değişiklikler kullanıcıların isteklerine daha hızlı yanıt verebiliyor.

1343745349_c12341343674037.png
Yenilenen arayüzle birlikte tüm fotoğraflar farklı farklı boyutlarla tek sayfada rahat bir şekilde sığrılabiliyor. Yine aynı sayfada oluşturulan albümler, etiketlendiğiniz kareler ve daha fazlasının yer aldığını söyleyebiliriz.

1343745366_c1231343674108.pngYine güzel olarak görebileceğimiz özelliklerin başında kullanıcıların sizin profilinizi ziyaret ettiğinde hangi içeriklerin görünüp görünmeyeceğini yeni arayüzde herhangi bir fotoğrafın üzerine geldiğinizde "Highlight" sekmesi sayesinde seçebilecek, gerekli kısıtlamaları yapabilecekseniz. Daha bir çok yenilikle gelecek yeni arayüz, şuanda sadece bazı kullanıcıların profilinde aktif, çok yakında tüm dünyada milyonlarca kişi yeni arayüzü kullanmaya başlayacak.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.