İnternet

Garanti Bankası 2 saat için kapanıyor!

Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan Garanti Bankası bu gece planlı bir bakım yüzünden 2 saat boyunca bazı hizmetlerini veremeyecek. İşte banka tarafından yapılan açıklama.

Garanti Bankası 2 saat için kapanıyor!

Planlı bir bakım çalışmasına konusunda uyarıda bulunan Garanti Bankası, 22 Şubat Cuma gecesini 23 Şubat Cumartesi'ye bağlayan gece bazı hizmetlerini sunamayacağını duyurdu.  Bu hizmetler arasında kredi kartlarının kullanımından, mobil şubeye kadar birçok hizmet bulunuyor. 

Garanti Bankası 2 saat için kapanıyor!

Bu hizmetler sabaha karşı 03:00 - 05:30 saatleri arasında kesileceği bilgisi de paylaşılıyor. Türkiye'deki kullanımlar için sorun olmasa da yurtdışında saat farkından dolayı Garanti Bankası hizmetlerini kullanmak isteyenlerin dikkatli olmasında fayda var. 

İşte Garanti Bankası'ndan yapılan resmi açıklama: 


Değerli müşterimiz,

22 Şubat Cuma gününü 23 Şubat Cumartesi'ye bağlayan gece yeni veri merkezimize sistem geçişi yapacağız. Bu çalışma sırasında, Türkiye saati ile 03:00 ile 05:30 saatleri arasında size geçici olarak hizmet veremeyeceğiz.

Kesinti nedeniyle geçici olarak kullanılamayacak ürün ve hizmetlerimiz;

- Garanti Cep
- Garanti İnternet
- Garanti One
- BonusFlaş
- Tüm Garanti kredi ve banka kartları
- 24 saat açık olan Atatürk Havalimanı Şubemiz
- Garanti üye iş yerlerindeki POS cihazlarımız
- Tüm Garanti çağrı merkezleri
- www.garanti.com.tr de dahil olmak üzere resmi internet sitelerimiz
- Paramatikler
Kesinti öncesinde aşağıdaki konulara dikkat etmenizi rica ederiz;

- Bu saat aralıklarındaki olası nakit ihtiyaçlarınız için önceden nakit para çekiniz.
- Önceden planladığınız yatırım, döviz alımı veya para transferi vb. işlemlerinizi bu saat aralıklarından daha önce ya da sonrası bir zaman için yeniden planlayınız.
- Eğer iş yeri sahibiyseniz; Garanti POS cihazlarını bu saat aralıklarında kullanmayınız ve Garanti kartlarıyla işlem yapmak isteyen müşterilerinizi kesinti ile ilgili bilgilendiriniz.
Çalışmamız tamamlandığında tüm bankacılık işlemlerinizi aynı şekilde yapmaya devam edebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

Bu banka ile çalışan ve o saatlerde yurtdışında olacak okuyucularımıza alternatif ödeme yöntemlerini kullanmalarını öneriyoruz. 

Yorumlar
Click bait sevmeyen adam
Başlıkta insanları kandırınca eline ne geçiyor?
Cevapla
Gereksiz yorumları sevmeyen adam
Ne alakası var kardeş? Yukarıdaki uyarı resmi açıklama. Bu işlemleri yapmadığında banka kapanmış olmuyor mu? Neyin kafasındasınız siz yahu?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.