İnternet

Gmail'e Google+ Entegrasyonu

Google, bugün blog sitesinden duyurduğu bir yenilikle artık Gmail'deki kişiler özelliğinin içerisine Google+ entegrasyonunun bulunacağını açıkladı.


Google+ ile sosyal medyada umduğunu bulamayan Google, bu sitesinin yaygınlaşmasını sağlamak için diğer popüler ürünleriyle arasında bir köprü kurmaya çalışıyor gibi görünüyor. Gelen son yenilikle birlikte artık Google+esintilerini Gmail'de de görmek mümkün.


1337499301_8.jpg

Artık Gmail'de posta gönderirken seçeceğiniz kişiler, Google+görünümüyle karşınızda olacak. Ayrıca isterseniz belirlediğiniz bir çevredeki herkese elektronik posta gönderebilmeniz de mümkün.

Google blog sayfasında yer alan yazıya göre bu güncelleme ile Googleürünleri arasında kullanıcıya daha tutarlı ve güzel bir deneyim sunulması hedefleniyor. Bakalım bu yenilik, Google'ın umduğu gibi insanlarıGoogle+'a yöneltecek mi yoksa Google'ın sosyal ağı her geçen gün biraz daha kan kaybetmeye devam mı edecek.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.