İnternet

Google ilkbaharın gelişini Doodle ile kutladı!

İlkbahara girdiğimiz şu günlerde Google, yeni bir Doodle hazırladı!

Google ilkbaharın gelişini Doodle ile kutladı!

İnternette ilkbahar şenliği başladı.Google 20 mart günü ilkbahar ile ilgili logo çıkardı. Yeni logo ile birlikte İlkbaharın gelişini kutlayan Google özel ve anlamlı günler için yaptığı Doodle serisine bir yenisini daha ekledi.

1332195548_1.jpg
Google'ın özel gün ve anlamlı zamanlar için kullandığı Doodle'ları bir kez daha bugün ilkbahar için kullanıldı. Logo'da ilkbaharı simgeleyen çiçek ve hayvanlardan oluşan canlılar toplulupu yer alıyor. Google'ın gündemi takip ettiğini, bizler için önemli olan önemli gün, olaylara ve kişilere değer verdiğini görmek bizleri sevindiriyor.

1332195947_18mart-logo.png
Diğer yandan yayın hayatı henüz başlayan arama motoru YandeX bu uygulamaya şimdiden geçti bile. İlk örnekleri olarak bizler için büyük önemi olan 18 Mart Çanakkale Zaferi hakkında ilk doodle'ını sunmuştu bile. Yandex'e teşekkür ederiz. Google'ın Çanakkale Zaferi için bir Doodle kullanmaması dikkatleri çeken diğer bir nokta idi.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.