İnternet

Google One kullanımı sunuldu

ABD merkezli teknoloji devi Google, bir süre önce duyurduğu Google One isimli depolama hizmetini kullanıma sundu.

Google One kullanımı sunuldu

Google, yeni depolama servisi Google One'ı hizmete sundu. Google Drive'ın daha gelişmiş ve ücretli paketi olarak tanımlanabilecek Google One daha uygun fyatlarla daha çok depolama alanı vaat ediyor. Ayrıca aboneler bazı önemli özelliklerden de yararlanabilecek

Google One kullanımı sunuldu

Daha önce duyurulmasına rağmen detayları belli olmayan Google One'ın tüm bilgileri ortaya çıktı. Buna göre Google One’ın abonelik sistemi 100 GB için 1.99 dolardan başlıyor. 200 GB için aylık 2.99 dolar, 2 TB için ise 9.99 dolar ödemek gerekiyor. Eğer daha fazla bulut depolama ihtiyacı varsa 10 TB, 20 ve 30 TB için 100 ile 300 dolar arasında değişen ödeme planlarına dahil olunabiliyor.

Google One aboneliği satın alanlar birkaç yeni ek özellikten de faydalanabiliyor. Kullanıcılar depolama alanlarını 5 aile üyesiyle daha paylaşabiliyor. Ayrıca 7 günün 24 saati ürün ve hizmetlerle ilgili desteğe başvurabilecekler. Google One şimdilik sadece ABD’de erişime açılmış durumda ancak çok yakında farklı ülkelerde de kullanıma sunulması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.