İnternet

Google+ oyunları duyurdu

Google+, milyonlarca kişi tarafından beklenen oyunları sonunda duyurdu.


Hala davetiye sistemi üzerinden çalışan Google+, yayınlanmasının ardından bir buçuk ay geçmesine rağmen, büyük bir adım atarak oyun bölümünü ekledi.

Şuan için çok popüler olan FarmVille' e oyunlar arasında yer alamacak ama Google' ın bir süre önce yatırım yaptığı Zynga Poker oyunu kullanıcılara sunulacak.

Google+' a eklenen diğer önemli oyunlar ise; Angry Birds, Bejeweled Blitz, Zombie Lane ve Sudoku da bulunuyor.

Google' ın mühendislik direktörü David Glazer yaptığı açıklamada, Google' ın az sayıda oyunla işe başlayarak API' daki sorunları test etmek ve dünyaya açılmadan önce gerçek kullanıcı geri dönüşü sağlamak olduğu söyledi. Sözlerine devam eden Glazer, oyunların Google+' a eklenecek özelliklerden sadece biri olduğunuda belirtti.

David Galzer oyunlar hakkında ise şunları söyledi; "Oynamaya hazır olduğunuzda Games sayfası sizi bekliyor olacak, akışınızın üst bölümünden Games düğmesine tıklayın. Çevrelerinizdeki son oyun güncellemelerini görebilir, aldığınız davetiyeler arasında dolaşabilir, oynadığınız oyunları kimlerin oynadığını görebilirsiniz. Games sayfası aynı zamanda başarılarınızı da listelecek. Yani son yüksek skorunuzu rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Çevreleriniz, sadece oyun oynamakla ilgileniyorlarsa bu güncellemeleri alacaklardır. Oyunlarla ilgilenmiyorsanız, onları kolaylıkla yok sayabilirsiniz. Akışınız, önem verdiğiniz kişilerle ilgili görüşmelere odaklanmaya devam edecektir."

İşte Google+' a eklenen oyunlar;

1313164232_googleplusoyunlari.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.