İnternet

Google'ın bugünkü Doodle'ı Ritmik Jimnastik!

Google'ın bugünkü Doodle'ı Ritmik Jimnastik spor dalı için oldu.


Google'ın Londra 2012 Olimpiyatları için bugünkü Doodle'ı ritmik jimnastik oyunları için oldu. Yeni bir Doodle hazırlayan Google, yaklaşık 3 gündür animasyonlu Doodle'ları ile herkesi eğlendirmişti. Google, logolarını Londra 2012 ritmik jimnastik logosuyla sonlandırmış oldu. Ritmik Jimnastik programı Bireysel All-Around ve Grup All-Around olarak gerçekleşecek.

Google,yaklaşık 3 gündür, Futbol, Basketbol, Kano ve 100 Metre Engelli koşu için hareketli animasyon oyunları hazırlamıştı. Google bugün bu logoyla animasyonlara sor vermiş görünüyor.


Ritmik jimnastik nedir?

Ritmik jimnastik jimnastik sporunun genelde kadınlara ait bir dalıdır. Yaz Olimpiyatları'nda yer alan bir spordur. Jimnastik ve bale'nin bu kombinasyonunda yarışmacılar, bireysel olarak ya da takımlar hâlinde, müzik eşliğinde zarif bir şekilde çalışılmış gösterilerini sergiler. Gösteri sırasında; labut, çember, top, ip veya kurdele gibi farklı el aletleri kullanabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.