İnternet

Google'ın Doodler'ı olmak ister misiniz?

Google'ın Doodle'larının nasıl yapıldığını merak ediyorsanız haberimize bir göz atın.

Google'ın Doodler'ı olmak ister misiniz?

Hiç hayatınızda bir Doodle tasarımcılığının neye benzediğini merak ettiniz mi? Eğer mizah anlayışınız varsa ve tarihsel her şeyi seviyorum, tasarımda da kendime güveniyorum diyorsanız sizde bir Doodler olabilirsiniz.

1334486738_google-doodler.png

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Google, şu anda Mountain View CA tabanlı bir Doodler işe alıyor. Çok hızlı çalışma ortamına uyum sağlayabilecek ortak projeler yönetebilecek ve Google logosu sınırları içinde karalama tekniği ile tasarım yapabilecek Doodler'lar tercih ediliyor. Ayrıca bir Doodler olabilmek için asgari nitelik olarak Güzel Sanatlar ile ilgili en az 4 yıllık deneyiminizin olması gerekiyor.

1334487695_googledoodle.jpg

Google'ın geçmişte önemli tasarımları arasında, klasik Pac-Man, Martin Luther King, Jr, Freddie Mercury'nin Doodle müzik videosu, Charlie Chaplin'in kısa filmi, ve gitarist Les Paul'un interaktif Doodle dizeleri yer alıyor.

Doodler niteliklerini taşıyor ve Doodler olmak istiyorsanız buradan başvurabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.