İnternet

'İnternetin pazar yeri' 5. yılını kutladı

Sanalpazar.com, 5. yılını renkli bir davetle kutladı


‘İnternetin pazar yeri’ konseptiyle, geleneksel ticaretin tüm bileşenlerini internet ortamına taşıyan ve beş yılda e-ticaret sektörünün önde gelen markalarından biri konumuna yükselen Sanalpazar.com, yeni yaşını 3 Aralık akşamı Shangri-La Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilen özel davetle kutladı. Cem Davran’ın sunumuyla renklenen gecede Sanalpazar.com Genel Müdürü Cem Kesici bir konuma yaptı. Kesici, ‘Bugün bu heyecanı bizlerle paylaşan tüm davetlilere teşekkür ediyorum. Sanalpazar.com olarak, internet dünyasının ve e-ticaret sektörünün nabzını tutuyoruz. Sanalpazar.com’un alıcı ve satıcılara daha etkili, daha kolay ve daha hızlı bir alışveriş deneyimi sunması için her gün çalışıyoruz. Önümüzdeki senelerde de sektörde fark yaratacak projelere imza atacağız. Bugünkü gibi o zaman da, sizleri aramızda görmekten onur duyacağız’ dedi.

 1386250848_dsc8641.jpg

Sektörün önde gelen isimleri, işadamları ve sanatseverlerin buluştuğu gecede, Sanalpazar.com’un İFSAK işbirliği ile düzenlediği ‘Türkiye’nin Çarşıları’ temalı ulusal fotoğraf yarışmasının ödül töreni de gerçekleştirildi. ‘Malatya Bakırcılar Çarşısı’ fotoğrafıyla 1'inci seçilen Emre Soytürk, ‘İzmir Kemeraltı Çarşısı’ fotoğrafıyla 2'nci seçilen Zeren Toktaş Yasa ve ‘Kocaeli Değirmendere Merkez Çarşı’ fotoğrafıyla 3'üncü seçilen Melih Sular ödüllerini Sanalpazar.com Genel Müdürü Cem Kesici ve İFSAK Başkanı Serkan Turaç’ın elinden aldılar. İFSAK Başkanı Serkan Turaç, ‘Katılım beklediğimizden yüksekti. Kültürel mirasımız olan çarşılarımıza bu şekilde sahip çıkılmasını takdirle karşılıyoruz’ dedi. Sanalpazar.com Genel Müdürü Kesici ise, ‘Çarşılar’ projesi ile gurur duyduklarını, sosyal sorumluluk değeri de taşıyan bu projeyi devam ettireceklerini belirtti.

Ödül töreni sonrasında, davetliler yarışmaya katılan 36 eseri inceleme fırsatı yakaladı; ardından akşam yemeğine geçildi. Nev’in birbirinden güzel şarkılarıyla eşlik ettiği gece boyunca, davetliler ve Sanalpazar.com yöneticileri keyifli saatler yaşadı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.