İnternet

Maliye Bakanı, WhatsApp grubu kurulmasını istedi!

Maliye Bakanı Naci Ağbal, Vergi Konseyi’nin 130. Olağan Genel Kurulu’nda, toplantı yapmak yerine WhatsApp grubu kurulmasını teklif etti.

Maliye Bakanı: Toplantılar yerine WhatsApp grubu kurulsun

Vergi Konseyi’nin 130. Olağan Genel Kurulu’nda söz alan Maliye Bakanı Naci Ağbal, ilginç bir teklif ile teknoloji gündemine konu oldu. Bakan Naci Ağbal, bir sonraki ay düzenlenecek toplantı yerine WhatsApp grubu kurulmasını talep etti.

N. Ağbal, bir sonraki toplantı yerine dinamik bir yapıda çalışan WhatsApp grubunun kurulmasının daha sağlıklı olacağını belirtti. WhatsApp grubuna kendisinin de dahil edilmesini isteyen bakan, gün sonunda sorunların bu gruptan dile getirilmesini istedi.

Ağbal konuyla ilgili; "İlla bir ay sonraki toplantıya gerek yok. Bence artık bir WhatsApp grubunuzun olması lazım. WhatsApp grubu dinamik bir şekilde kullanılsın, gece yarısı ‘bana şöyle bir şey söylendi’ diye gruba atsın. Grup onu dinamik olarak tartışsın. Maliye Bakanı olarak beni de dahil edin. Grupta bir katılımcı olarak bende takip edeyim. Gerekiyorsa onu da komisyonda önerge verelim o konuyu, çözelim. Sorunları dinamik, anında tespit etmek, anında çözmek üzerine kurulu bir anlayış olacak." ifadelerini kullandı.

Maliye Bakanı, WhatsApp grubu kurulmasını istedi! - Resim : 1

WhatsApp grubu ile sağlanacak olan iletişim hem daha hızlı olacağı hem de daha hızlı aksiyon alınmasını sağlayacaktır. Maliye Bakanı'nın bu önerisi çok yerinde olmuş diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.