İnternet

Paratic.com Nedir? Nasıl Bir Sitedir?

Paratic.com Nedir? Nasıl Bir Sitedir? Tüm bu soruların cevabı haberimizde.

Paratic.com Nedir? Nasıl Bir Sitedir?

Paratic.com Türkiye'nin en büyük, en kapsamlı ve en başarılı finans portalı olmak amacıyla yayın yapan bir web sitesidir. RSS Interactive Ltd. Şti. kapsamında hizmet veren portal, ilk olarak Haziran 2014 tarihinde yayın yapmaya başladı. Paratic.com açıldığı ilk günden bu yana kendini yenileyerek yoluna devam eden oluşum, şu anda Türkiye'de ekonomi sitesi denince akla ilk gelen isimler arasında yerini aldı. Son dönemde yaptığı; film, kitap, teknoloji, otomotiv, karikatür ve video paylaşımlarıyla da her alanda olduklarını gösterdiler.

Eğer bir konuda en iyi olmak istiyorsanız öncelikle işinizi çok iyi yapmalı ve kendinizi sürekli yenilemelisiniz. Eğer ilk kurulduğunuz gibi kalır, taş üstüne taş koymadan öylece yerinizde sayarsanız, başarı için çok fazla hayaliniz olmamasını öneririm. İşte Paratic bu hususta gerçekten de muhteşem bir örnek. Web dünyasındaki yeni girişimciler için de harika bir yol gösterici...

Paratic.com'un Başarısının Sırrı Nedir?

Evet bir alanda başarılı olmak ve en iyiler arasında anılmak istiyorsanız öncelikle bir rekabet ortamında olduğunuzu unutmamalısınız. Koşmayı bıraktığınız an birilerinin sizi geçeceğini de aklınızdan çıkarmamalısınız. Türkiye'nin en büyük para portalı olmayı kendine hedef edinen Paratic.com, yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana durmadan ve gaz kesmeden çalışmalarına devam etti. Sürekli kendini yeniledi, dünyadaki gelişmeleri takip etti ve okuyucusuna en iyi hizmeti sunabilmek için bunları uyguladı.

1501771959_paratic-nedir-nasil-bir-sitedir.png

İşte başarısının ardında yatan gerçek de bu! Henüz 3 yıl gibi kısa bir süre geçmesine rağmen, şu an Türkiye'nin en başarılı ve en çok okunan web sitelerinden biri. Ayda 3 milyon tekil ziyaretçi sayısıyla da ne kadar çok ziyaret edilen bir platform olduğunu gösteriyor.

Site içerisinde kullanılan eklentiler, görseller, okunma kolaylığı büyük bir emeğin ürünü olduğunun göstergesi. Bu kolaylıklar sadece masa üstünde değil elbette. Mobilde de çok rahat aradığınızı bulabilir ve hızlı bir şekilde okuyabilirsiniz. Reklam yerleşimleri ve diğer konular asla sizi rahatsız etmeyecek şekilde ayarlanmış.

Paratic.com Haber Sitesi mi?

Paratic.com için bir haber sitesi diyemeyiz ancak ekonomiye dair her türlü haberi takip edebileceğinizi söyleyebiliriz. Başarılı bir ekipten oluşan Haber Merkezi, ülke ve dünya gündeminde büyük yankılar uyandıran haberleri, ekonomiye dair gelişmeleri, finans haberlerini, döviz, borsa, banka, altın gibi piyasaların takibini günün her saatinde sizlere sunmaktadır. Gündemin gelişmelerini çok yakından takip eden ekip sayesinde, son dakika haberlerinin hepsini Paratic.com'un haberler kategorisinde bulabilirsiniz. Bu haberleri sosyal medya ağlarınızdan da takip edebilirsiniz.

Paratic.com Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/paratic/

Paratic.com Twitter Sayfası: https://twitter.com/Paraticcom

Yayınlanan sadece finans haberleri de değil. Örneğin otomobil dünyasında yaşanan gelişmeler, teknoloji haberleri, tüm dünyanın nabzını yoklayan sosyal medyadaki gelişmeler ve daha nicesine de yine Paratic sayfalarında ulaşabilirsiniz. Toparlayacak olursak; ben birçok sitede gezip vakit kaybetmek istemiyorum, tek noktada aradığım her şeye ulaşmak istiyorum diyorsanız, sizin için tek doğru adres Paratic.com olmalıdır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.