İnternet

Spotify Premium artık 60 gün ücretsiz olacak

Spotify, Premium hizmetinde değişikliğe gitti. Artık Spotify Premium 60 gün boyunca ücretsiz olacak. Peki, bu kampanyanın koşulları neler?

Spotify Premium 60 gün ücretsiz!

Çevrimiçi müzik servisi Spotify, bugün Premium hizmetinde değişiklik yaptığını açıkladı. Daha önce platformuna ilk defa üye olanlara 1 TL karşılığında 3 ay Premium hizmeti veren Spotify, şimdi bu ücreti ortadan kaldırıyor.

Spotify, platformuna ilk defa üye olanlara ücretsiz olarak 60 gün yani 2 ay boyunca ücretsiz Premium hizmeti verecek. 2 aylık deneme süreci bitince aylık 13,99 TL ödeyerek Premium hizmetine devam edebileceksiniz.

Spotify Premium'u 60 gün denemek için tıklayın

Rakibi Apple Music'in ücrtesiz olarak 3 ay deneme süresi sunmasına karşı hamle olarak yapılan bu değişikliğin, Spotify'da işlerin yolunda gitmediğine yorumlayabiliriz.

Spotify Premium artık 60 gün ücretsiz olacak - Resim : 1En çok üyeye sahip müzik platformu olmasına  rağmen kar marjı bakımından Apple Music'in çok gerisinde yer alan Spotify, finansal sorunları çözmek için önümüzdeki günlerde halka açılacak. Bakalım borsada işlem görmek Spotify'ı nasıl etkileyecek?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.