İnternet

Startup Live İstanbul 30 Kasım'da başlıyor!

Girişimcilerin projelerini tanıtıp yatırım desteği alma şansı bulabildikleri etkinlik 30 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında İstanbul'da

Startup Live İstanbul 30 Kasım'da başlıyor!

Son zamanlarda nitelikli girişimcilik etkinlikleri gözle görülür şekilde arttı. Girişimcillerle yatırımcıları buluşturan önemli etkinliklerden biri olan ve sadece Avrupa'da aktif olan Startup Live İstanbul 30 Kasım'da girişimcileri ve etkinlik ziyaretçilerini bekliyor.

Santra İstanbul'da düzenlenecek olan etkinlikte girişimciler projelerini anlatıp yatırımcılardan destek almak için düşüncelerini, yeteneklerini sergileyecekler. İnternet ve girişim dünyasından olan herkesin katılım göstermesi gereken etkinliğe hatırı sayılır yatırımcılar da geliyor.



Gelen bilgilere göre etkinlik sırasında, LAUNCHHub isimli Bulgar şirket, beğendiği startup’a 30.000 – 200.000 Euro arasında yatırım yapabilecek. Bu miktar Startup girişimcileri için etkili bir sermaye olacak.

1354031145_event-team-default-604x233.jpg

Startuplar bugüne kadar ne yaptıklarını Avrupa’dan mentorlar ve uzmanların da aralarında bulunduğu 100 kişilik bir gruba sunacaklar. Etkinliğe katılan girişimciler koçlar, melek yatırımcılar ve diğer girişimcilerle iletişime geçerek, kendilerine bir yatırımcı bulma fırsatı da yakalayıp, birbirleriyle yarışacaklar. Etkinlikte bulunacak mentor ve jüri üyelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Facebook, Google ve Skype gibi global şirketlerin yöneticilerinin de katılacağı bu etkinlik sonrasında katılımcılar projelerini kıtalar arası bir platformda tanıtma şansı yakalamış olacaklar. Startup Live İstanbul etkinliğindeki en iyi girişim de, Viyana’da düzenlenecek olan bu festivalde yer alacak.

Etkinlik ile ilgili daha fazla detaya bu linkten erişebilirsiniz. Etkinliğe kaydolmak için  kayıt linkini kullanabilir programı listesine ise bu linkten erişebilirsiniz.

Etkinlik organizatörleriyle iletişim için ; Tıklayın

Startup İstanbul Twitter sayfası ; https://twitter.com/SUListanbul

Startup İstanbul Facebook sayfası ; https://www.facebook.com/startupliveistanbul

Yorumlar
Misafir
hangi alanlarda olacak , sınırlı mı acaba?
Cevapla
Misafir
başvuracağım da heyecanlanırım filan ben ya:))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.