İnternet

Superonline 'Yalın ADSL' kampanyası devam ediyor

Turkcell Superonline, ADSL abonelerine daha avantajlı fiyatlarla “Yalın ADSL” satışını hız kesmeden sürdürüyor.

Superonline 'Yalın ADSL' kampanyası devam ediyor

Türkiye’de internet erişiminin öncüsü Turkcell Superonline, ADSL abonelerinin daha avantajlı fiyatlarla internet hizmeti alabilecekleri “Yalın ADSL” satışını hız kesmeden sürdürüyor. Turkcell Superonline’ı tercih eden tüketiciler, sabit hat olmaksızın yalın ADSL hizmetinden yararlanabiliyor. Turkcell Superonline artık ev telefonu alma zorunluluğu olmadan internet erişimi sağlıyor ve sabit ücretsiz uygun fiyat avantajları sunuyor. Fiber internet hizmetini ilk günden beri sabit hat ve sabit ücret zorunluluğu olmaksızın sunan Turkcell Superonline böylece yalın ADSL müşterilerinin de aynı avantajdan yararlanmasını sağlıyor.

 1383216713_kamyon.png

Ev telefonundan vazgeçmek istemeyenlere de sabit ücret yok

Turkcell Superonline’ın yeni kampanyası dahilinde diğer avantajlı seçenek de, sabit ücret ödememek için ev telefonlarından vazgeçmek zorunda kalan tüketicileri memnun edecek. Yeni kampanya kapsamında dileyen herkes ev numarasını da Turkcell Superonline’a taşıyarak hem telefon hem de internet hizmeti için sabit ücret ödemekten kurtuluyor. Üstelik ev telefon numaraları da değişmiyor.

Böylece ev telefonunu Turkcell Superonline’a taşıyan yalın ADSL aboneleri, ev telefonu ve interneti bir arada kullanabiliyorlar ayrıca bu iki servisin tek faturada ücretlendirilmesi nedeniyle daha kolay bir şekilde hizmet alıyorlar.

Ev telefonunu Turkcell Superonline’a taşıyanlar, 8 Mbps’ye kadar limitsiz yalın ADSL internet hizmetini 24 ay kontratlı olarak sadece 59 TL’ye alabiliyor ve isterlerse ek avantajlı konuşma paketlerinden yararlanabiliyorlar. Turkcell Superonline’ın yeni kampanyası dahilinde, numara taşıma ya da numara tahsis kapsamında telefon hizmeti alan 24 ay kontratlı tüm yalın ADSL aboneleri ayrıca 24 ay boyunca ücretsiz olarak her ay 100 dakika konuşma paketinden de yararlanabiliyorlar. Üstelik aktivasyon ve modem için de herhangi bir ek ücret ödemiyorlar.

1 Ocak 2014 tarihine kadar geçerli olan Turkcell Superonline yalın ADSL kampanyası hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0850 222 0 222 numaralı Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya  www.superonline.net web sitesini ziyaret edebilirler.

 

TURKCELL SUPERONLINE YALIN ADSL KAMPANYASI

HIZ

KOTA

Hız Alanı*

TARİFE

KAMPANYA

8 Mbps’ye kadar

6 GB

25 GB

48 TL

39 TL

16 Mbps’ye kadar

6 GB

25 GB

49 TL

40 TL

8 Mbps’ye kadar

Limitsiz

50 GB

78 TL

59 TL

16 Mbps’ye kadar

Limitsiz

75 GB

83 TL

64 TL

8 Mbps’ye kadar

Limitsiz

100 GB

108 TL

74 TL

4 Mbps

Limitsiz

Limitsiz

114 TL

89 TL

8 Mbps

Limitsiz

Limitsiz

134 TL

109 TL

*Hız Alanı, Adil Kullanım Koşullarını ifade etmektedir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.