İnternet

Türk genç, Selfie çekerken elektrik akımına kapıldı!

18 yaşındaki Birbey Kurt, tren garında vagonun üzerinde Selfie çekmek isterken elektrik akımına kapıldı. İşte kan donduran olayın detayları.

Türk genç, Selfie çekerken elektrik akımına kapıldı!

Selfie'nin popüler olmasından sonra maalesef ki dünyanın çeşitli yerlerinden "Selfie çekerken hayatını kaybetti" haberleri gelmeye başlamıştı. Popülerlik uğruna fantastik fotoğraflar çekmek isteyenlerin bir bölümü dikkatsizlikten dolayı hayatını kaybetmiş, birçoğu da ağır kazalar geçirmişti.

Tam artık ortalık sakinleşti derken Adapazarı'ndan bir Selfie faciası haberi daha geldi. Adapazarı'ndaki tren garıdanki vagonun üzerinde selfie çekilmek isteyen 18 yaşındaki Birbey Kurt; tren vagonunun üzerindeki elektrik akımına kapıldı. Gece saat 20:30 sularında meydana gelen bu olayda Birbey Kurt, tam 25 KW'lık elektrik akımına kapıldı.

Talihsiz ana şahit olanlar itfaiye ve 112 acil servise haber vererek, Birbey Kurt'a ilk müdahelenin yapılmasını sağladı. Birbey Kurt şimdi Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altında tutuluyor. Umarız genç arkadaşımızın sağlık durumu kısa süre içerisinde eskisine döner.

1502789286_selfie.jpeg 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.