İnternet

Türkiye’de bir ilk! Turbo Buton

Basın Bülteni: Turkcell Superonline, Turbo Buton ile hızınıza hız katıyor.


Fiber internette Türkiye’nin en hızlısı Turkcell Superonline, yine bir ilke imza atıyor; Turbo Buton uygulaması ile ihtiyaç duyulduğunda internet hızını

24 saatliğine artırıyor.

Türkiye’de dünya ile aynı anda fiber internet çağını başlatan Turkcell Superonline, ayrıcalıklı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Turkcell Superonline’ın fiber internet abonelerine özel yeni uygulaması Turbo Buton, sadece bir tık’la hız alanından hiç etkilenmeden 24 saat boyunca internet hızını katlıyor.

1360923523_t-1367.jpg

Türkiye’de ilk kez ve sadece Turkcell Superonline’ın verdiği Turbo Buton hizmeti ile fiber internet aboneleri, sadece 9,90 TL’ye, hangi paketi kullanıyor olursa olsun ihtiyaç duydukları anda hızlarını 1 günlüğüne 100 Mbps’e kadar yükseltebiliyorlar.

Ayda 3 defaya kadar satın alınabilen Turbo Buton uygulamasına sahip olmak ise çok kolay. Turkcell Superonline fiber internet aboneleri, “TURBO” yazıp 0532 752 20 00’a bir SMS atarak veya Online İşlem Merkezi'ne girerek anında başvurulabiliyorlar.

Yorumlar
Misafir
katiliyorum
Cevapla
Misafir
merak ediyorum. Bu bir reklam mı? evet öyleyse vergi ödüyormusunuz? bunun reklam olması için ise özellikle belirtilmeli. En azından bizler bunun bir reklam mı haber mi olduğunu bilmemiz en doğal hakkımız. açıklama bekliyorum. Ben bu yorumu reklama karşı olduğum için yazmıyorum. sonuçta sizlerde bu işten bir şekilde para kazanmanız gerek amenna ama bu ve benzeri olan yazıların reklam olduğunu belirtin ki bizlerde boşuna zamanımızdan ve kotamızdan yemeyelim. saygılar...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.