İnternet

Twitter'dan Kim Kardashian'ın isteğine yeşil ışık!

Twitter, atılan tweetleri düzeltme konusunda platformdan öneride bulunan Kim Kardashian'ın isteğine cevap verdi.

Twitter'dan Kim Kardashian'ın isteğine yeşil ışık!

Uzun süredir platform üzerinde yaptığı değişikleklerle kullanıcılara yenilikler getiren popüler sosyal medya platformuTwitter, yeni bir özelliği daha platforma getirmeye hazırlanıyor.

1438028555_img20150727231817.jpg

Twitter, geçtiğimiz günlerde mikro blog üzerinden tweet düzenleme özelliğinin getirilmesi konusunda öneride bulunan Kim Kardashian'a cevap verdi. Kim Kardashian, geçtiğimiz günlerde, attığı tweetlerde yapılan yazım hatalarında paylaşımı düzeltmenin mümkün olmadığını ve durumlarda paylaşımlarını silmek zorunda kaldığını belirtmişti. Yaklaşık 35 milyon takipçisi bulunan yıldıza cevap Twitter'ın kurucusundan geldi.

1438028588_img20150727231721.jpg

Twitter'ın kurucularından Jack Dorsey, Kardashian'ın paylaşımına cevaben "İyi fikir! Biz her zaman işleri daha hızlı ve kolay hale getirmenin yollarını arıyoruz" yanıtı ile bu öneriye sıcak baktıklarını belirtti. Ülkelere uyguladığı çifte standartları ile tanınan Twitter'ın Kim Kardashian'ın bu  isteğini ne zaman yerine getireceği merak ediliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.