İnternet

Vali Twitter takipçileri ile buluştu

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, takipçilerini evinde ağırladı.


Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı bulunan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Twitter üzerinden sıklıkla iletişim kurduğu çocuklar ve gençlerle bir araya geldi. Mutlu, Takipçilerinden oluşan minik konuklarını evinde ağırladı ve kendi twitter hesabından da buluşma görüntüsünü yayınladı. Vali Mutlu tarafından yayınlanan fotoğrafta çocuklar ve Mutlu arasında oldukça samimi bir ortam görünüyor.

Vali Mutlu, misafir ettiği gençlere tek tek mesaj atarak davet etmiş ve ardından çok sayıda takipçisi "Bizi de çağır Vali Amca" diye Tweet atmıştı.

1359962049_vali-mutlu-twitter-takipcilerini-evinde-agirl-4302166o.jpg

Mutlu, Twitter'da çocukların ve gençlerin yoğun ilgisini karşılıksız bırakmıyor ve onlardan gelen her yoruma cevap vermeye özen gösteriyor. Özellikle kar tatili döneminde, İstanbul'un sayısız semtinden binlerce çocuğun Twitter üzerinden birebir iletişim kurduğu İstanbul Valisi, çocuklar tarafından "Vali Amca" olarak biliniyor.

Çocuklar ve gençlerle böylesi sıcak bir iletişim kurmaktan büyük memnuniyet duyacağını ifade eden ve evinde ağırlayacağını açıklayan vali Mutlu'ya, çok sayıda takipçisinden "Bizi de çağır Vali Amca" tweetleri gelmeye devam ediyor.

Yorumlar
Misafir
:))) Tebrikler
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.