İnternet

Yepyeni Foursquare sizlerle!

Sosyal medyanın yıldızlarından biri olan Foursquare güncellendi ve yepyeni özellikleriyle bu günden itibaren indirilebilir durumda.

Yepyeni Foursquare sizlerle!

Yiyecek, içecek ve alışveriş yapacak bir yer ararken hepimizin aynı tavsiyeyi almasına hiç gerek yok. Herkese uyan mekan listeleri 2006 yılında yenilikçi sayılabilirdi ama artık o günler çok geride kaldı. Zevklerimiz farklı, öyleyse neden hepimiz aynı sonuçları görelim ki? Bugün itibariyle piyasaya sürülen yepyeni Foursquare neyi sevdiğinizi öğreniyor ve sizi sevdiğiniz yerlere yönlendiriyor.

1407345080_5.jpg

Telefonlarımız bizi tanımalı; zevklerimizi, sosyal bağlantılarımızı ve tercihlerimizi öğrenmeli. Ve bildiklerini kullanarak, bize dünyayı keşfetmemizde daha fazla yardım etmeli. Örneğin; vintage giysileri seviyorsanız, sizi yakınlardaki gizli hazineye yönlendirmeli. Ya da yeni bir şehirdeyseniz, arkadaşınız Müge'nin kent merkezinde keşfettiği saklı kalmış restoranı tavsiye ettiğini göstermeli. Dahası, canınız baharatlı bir yemek istiyorsa gittiğiniz restoranda hangi yemekleri sipariş edebileceğinizi bildirmeli.

1407345229_4.jpg

Yepyeni Foursquare'i bu vizyonu gerçekleştirmek için yarattık. Yeni uygulamayı bugün başlatıyoruz ve herkesin denemesi için sabırsızlanıyoruz.

Yeni Foursquare sizi uzun, rastgele eleştirileri okumaktan ve bu insanların sizinle aynı zevke sahip olup olmadıklarını düşünmekten kurtarıyor. Yeni Foursquare ile kendi zevkinize uygun yerleri keşfedebilir, güvendiğiniz arkadaşlarınızın ve uzmanların tavsiyelerini görebilirsiniz

Foursquare beş yıldır sizinle ve 6 milyar check-in, 55 milyon tavsiye, 65 milyon mekan, yüz milyonlarca fotoğraf ve milyarlarca sosyal bağlantı ile vizyon yarattı. Yeni Foursquare’i hemen indirebilir ve yeni yerler keşfetmeye başlayabilirsiniz. Check-in yapmaya devam etmek ve arkadaşlarınızı takip etmek için ise Swarm’u indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.