İnternet

Yerli 'Sosyal Ağ' girişimi 'SocioBook' yayında!

'Socibook' önceki girişimlerden farklı olarak, çok iddialı geliyor!

Yerli 'Sosyal Ağ' girişimi 'SocioBook' yayında!

Bütün ülkelerde milyonlarca kullanıcısı olan sosyal ağlara bir yenisi de Türk girişimciler tarafından eklendi. Türkiye'nin ilk olmasa da en iddialı sosyal ağlarından olan Sociobook resmen yayında ve bir o kadar da iddialı bir şekilde kullanılmaya başlandı!

1336646236_join-tr.png

Kullanıcıların özgün ve kaliteli paylaşımlarla daha çok takipçiye ulaşmasını sağlayacak bir yapıda tasarlanan Sociobook yazarlarına reklam geliri de vaat edierek kullanıcı kitlesini arttırmak istiyor. Yeni Sosyal ağımız diğerlerinden biraz farklı olarak değişik bir yapıya sahip. Kullanıcılar giriş yaptıktan sonra kendilerine özel bir ağ seçip burada paylaşım yapıyorlar, daha sonra takipçi sayısı vb düzenler araya giriyor.

Sosyobook olarak adlandırılan yeni sosyal ağ sitesinin ortaya çıkışındaki en iddialı seçeneklerden birtanesi de içeriklerin Google tarafından oldukça hızlı bir şekilde taranması ve paylaşılan içeriklerin sınırsız bir şekilde milyonlarca kişiye ulaşabilmesi. SEO'sunun özgün bir şekilde tasarlandığı yeni sosyal ağı kullananlar şimdiden oldukça memnunlar.

1336645993_sosyobook.jpg

Sosyobook'un ilk hedefleri arasında 33 Avrupa ülkesi yer alıyor, 33 ülkeyi temel alan bir yapıya sahip olan Sosyobook gerçekten güzel bir çizgi ile başarısını korumaya devam ederse neden yeni bir Facebook veya Twitter  olmasın?

Sosyobook'ta daha önce sosyal ağlar arasında twitter'ın yapmaya çalıştığı diller arası otomatik çeviri özelliği de yer alacak, bu sayede sadece bulunduğunuz ülke ve dilini değil diğer ülkelerin paylaşımlarına da rahatlıkla bakabileceksiniz.

1336646258_sociobook.jpg

"Türkiye’den uluslararası çapta bir sosyal ağ çıkarma hayali ülkemizdeki girişimcileri motive eden en önemli hedeflerden biri. Sosyobook gibi girişimlerin sayısı arttıkça Türkiye’den uluslararası düzeyde bir sosyal çıkarma potansiyeline daha çok inanabiliriz."

Türkiye'nin  yeni, yerli sosyal ağ girişimi olan SocioBook'u destekliyoruz!

Gitmek için tıklayın:
http://sociobook.com/

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.