Adidas Türkiye fiyatlarını birden indirdi, bu fiyata çakmaları bile yok

Spor giyim söz konusu olduğunda dünya birinciliğine oynayan Adidas, Türkiye fiyatlarını düşürdü. İşte detaylar.

Adidas Türkiye fiyatlarını birden indirdi, bu fiyata çakmaları bile yok

Spor giyim denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Adidas, marka günleri özelinde Türkiye fiyatlarını önemli oranda düşürdü. Dürüst olmak gerekirse Adidas zaman zaman bu tarz indirimlerle karşımıza çıkıyordu. Fakat böylesi ilk defa oldu diyebiliriz.

Genelde indirimler sezon sonu ya da eski sezon ürünlerinde yapılır. Fakat bu sefer Alman giyim devi ilginç bir şekilde yeni sezon ürünlerinde de indirime gitti.

Adidas Türkiye fiyatlarını birden indirdi, bu fiyata çakmaları bile yok

İyi haber indirimin geniş bir ürün yelpazesinde geçerli olması. Üstelik ülkemizdeki popüler numara ve bedenlerde de indirim mevcut. Yani öyle çok fazla satmayan numara ve bedenler üzerinden bir indirim oyunu söz konusu değil.

Dilerseniz indirimli Adidas ürünlerine buradan göz atabilirsiniz

Genel olarak Adidas’ın yeni sezon ayakkabılarının 3500 TL bandında olduğunu düşünürsek, bu fiyatların fazlasıyla makul olduğunu dile getirebiliriz.

Dip not olarak belirtelim. İndirim sepette fiyata yansıtılıyor. Dolayısıyla bunu göz önüne almanızı tavsiye ederiz. Ayrıca popüler beden ve numaralar hemen tükenebilir. Çünkü indirim stoklarla sınırlı. O yüzden sepete atıp bekletmenizi çok tavsiye etmiyoruz. Elbette bu noktada tercih yine sizlerin. Fakat bu tarz indirimlerin her zaman denk gelmediğini de hatırlatmamız gerekiyor.