Xiaomi Türkiye kablosuz hoparlörünü yok fiyatına satıyor, neredeyse bedava

Teknoloji sektöründeki önemli isimlerden biri olan Xiaomi, kablosuz hoparlörünü adeta yok fiyatına satıyor.

Xiaomi Türkiye kablosuz hoparlörünü yok fiyatına satıyor, neredeyse bedava

Son dönemde kablosuz hoparlör fiyatları artmış olsa da Xiaomi inadına indirim yapmaya devam ediyor. Malum yaz aylarında plajlarda ya da piknik alanlarında en çok kullanılan şeylerden bir tanesi de kablosuz hoparlörler. Nitekim Xiaomi de bu konuda çok iyi.

Xiaomi’nin ülkemizde hayli popüler olan kablosuz hoparlör modeli şu sıralar oldukça uygun fiyattan satılıyor.  Bu hoparlör tam 16W gücünde. Bilmeyenler için belirtelim. Bu hoparlörü telefonunuz ne olursa olsun kullanabilirsiniz.

Yani benim telefonum Samsung ya da iPhone acaba olur mu diye bir düşünceye girmenize gerek yok. Çünkü az önce de belirttiğimiz üzere tüm telefonlarla hoparlörü rahat bir şekilde çalıştırabiliyorsunuz.

Xiaomi Türkiye kablosuz hoparlörünü yok fiyatına satıyor, neredeyse bedava

Normal şartlarda benzer kablosuz hoparlörlerin fiyatları neredeyse Xiaomi MDZ-36’nın iki katı diyebiliriz. Zaten fiyatıın uygun olmasından ötürü adeta peynir ekmek gibi satıyor. Hatta son 24 saat içerisinde 3000 adete yakın sattığını da belirtmemiz gerekiyor. Elbette bunda Türkiye fiyatının indirime girmesi önemli bir etken.

Dilerseniz indirimli Xiaomi kablosuz hoparlörün satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Az önce de belirttiğimiz üzere bu hoparlör tüm telefonlarla sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ayrıca telefon haricinde bu hoparlörü bluetooth bağlantısı olan bilgisayar ya da televizyona da bağlayabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış.