Apple Watch’a oldukça benzeyen Huawei Watch Fit lansman fiyatıyla yok satıyor, sizde bir tane kapın

Huawei’nin kısa süre önce satışa sunduğu Apple Watch benzeri Huawei Watch Fit uygun lansman fiyatıyla adeta peynir ekmek gibi satıyor. Fırsatı kaçırmayın.

Akıllı saat pazarındaki en önemli isimlerden biri olan Huawei, kısa süre önce Apple Watch’a benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Watch Fit 3’ü satışa sunmuştu. Huawei Watch Fit’in Apple Watch’a benzer tasarımı, kullanıcıların fazlasıyla ilgisini çekti.

Hem iOS hem de Android’te kusursuz bir performans sergileyen Huawei Watch Fit 3, Türkiye’deki lansman fiyatıyla da herkesi şaşırttı.

Apple Watch S9’un 4’te 1’i fiyata Türkiye’de satışa çıkan Huawei Watch Fit 3, lansmana özel indirim kuponu ve 1000 TL’lik kayış hediyesiyle birlikte geliyor. Bu açıdan baktığınızda saat size bedavadan bir tık pahalıya gelmiş oluyor.

Apple Watch’a oldukça benzeyen Huawei Watch Fit lansman fiyatıyla yok satıyor, sizde bir tane kapın

Yetenekleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken saat için kısa süre önce detaylı bir inceleme videosu paylaşmıştık. Dilerseniz bu videoya da yukarıdan göz atabilirsiniz.

Huawei Watch Fit 3, gerçekten de kusursuz yapısı, uzun şarj süresi ve sunduğu özellikler ile dikkat çeken bir saat. Zira Watch Fit 3 sizlere saat üzerinden telefon görüşmesi yapma şansı bile sunuyor.

Dilerseniz bu saatin lansmana özel kampanyalı satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

*Bu içerikte HepsiBurada ile işbirliği yapılmıştır.