Philips Aqua Plus dikey süpürgesi ile Dyson’ı ezdi geçti, daha ucuz, daha yetenekli

Philips yeni nesil dikey süpürgesi Aqua Plus ile beklentilerin ötesinde bir performans sergileyerek Dyson’ın Pazar payını paramparça etti.

Son dönemde dikey süpürgeler hayli popüler olmuş durumda. Genel olarak dikey süpürge denildiğinde pek çok kişinin aklına Dyson gelecektir. Fakat Philips yeni Aqua Plus modeli ile adeta Dyson’ı tokatladı.

Philips XC8349/01 Aqua Plus ismiyle satışa sunulan süpürge, Dyson’ın en eski modelinden bile daha ucuz. Evet yanlış okumadınız. Dyson, bu modelle yarışan güncel modellerini 30.000 TL’nin üzerinde fiyatlardan satıyor.

Biz de geçtiğimiz günlerde bu süpürgeyi test etme imkanı bulduk. Üstelik bu süpürgeyi kendimiz araştırıp satın aldık. Bu bağlamda takipçilerimizle de paylaşmak istedik.

Philips Aqua Plus dikey süpürgesi ile Dyson’ı ezdi geçti, daha ucuz, daha yetenekli

Şu anda bu süpürge bazı e-ticaret sitelerinde indirimli fiyatla satılmakta. Eğer şu sıralar yeni bir dikey süpürge alma planınız varsa bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Kafanızda Philips Aqua Plus dikey süpürge ile ilgili soru işaretleri varsa inceleme videomuza göz atabilirsiniz.

Dip not olarak şunu da belirtelim. Satın alma sayfasına giriş yaptığınızda adınıza tanımlanmış indirim kuponları varsa süpürgenin fiyatını daha da düşüğe mal edebilirsiniz.

Philips XC8349/01 Aqua Plus indirimli satış sayfası için tıklayın

*Bu içerikte HepsiBurada ile işbirliği yapılmıştır.