Bu televizyon bu fiyata bedava; Philips Ambilight özellikli televizyonunun fiyatının düşürdü

Philips televizyon pazarındaki rekabeti arttırmak için bomba bir kampanyaya imza atıyor. Televizyon sektöründeki önemli isimlerden biri olan Philips, Ambilight özellikli TV modelinin fiyatını düşürdü.

Bu televizyon bu fiyata bedava; Philips Ambilight özellikli televizyonunun fiyatının düşürdü

Televizyon sektöründeki önemli isimlerden biri olan Philips, adeta kılıçları kuşandı. Şu sıralar televizyon pazarında büyük bir rekabet yaşanıyor. Nitekim bu rekabete ayak uydurmaya çalışan isimlerden birisi de Philips. Özellikle Çinli ve yerli üreticilerin fiyat politikası, Samsung, LG, Philips gibi sektörün dev isimlerini de fiyat kırmak zorunda bıraktı.

Hali hazırda 55 inçlik televizyonların fiyatları bile 30.000 TL’yi geçmişti. Fakat 4K teknolojisinin yaygınlaşması, yerli üreticilerin bu kategorideki televizyonların fiyatını indirmesi fiyatların daha alınabilir seviyelere çekilmesini sağladı.

Ambilight teknolojisi ile pazarda kendisine sağlam bir yer edinen Philips, 55PUS8108 modelinin fiyatında yüzde 33’lük bir indirime gitti. Evet yanlış okumadınız tam yüzde 33!

Philips Ambilight özellikli televizyonunun fiyatının düşürdü, bu fiyata bedava

Bu teknoloji ekrandaki renklerin bir demetini arka duvara yansıtarak muhteşem bir ambiyans oluşmasına zemin hazırlıyor. Hali hazırdaki indirim sayesinde 55 inçlik modelin fiyatı 50 inçlik modelden bile daha uygun bir fiyata gerilemiş durumda.

Bu televizyonda Dolby Vision Atmos, Smart TV, 4K Ultra HD HDR gibi özellikler de destekleniyor. Elbette bu televizyon modelinin en güçlü yanı diğer markalarda bulunmayan ambilighy özelliği

Dilerseniz televizyonun indirimli satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Elbette şunu belirtmekte fayda var. Muhtemelen bu indirim sınırlı bir stokta geçerlidir. Çünkü 55 inçlik televizyon modelinin 50 inçlik bir modelden daha ucuza satılması çok rastladığımız bir durum değil. Üstelik bu fiyata ismi bile olmayan markaların televizyon modelleri anca satılıyor. Yani yeni bir televizyon almak istiyorsanız bu fırsat ciddi anlamda kaçmaz.

Bu içerik HepsiBurada işbirliği ile üretilmiştir.