Kiracılar için mobil klima çözümü, uygun fiyata sorunsuz serinleyin

Yaz aylarının sıcağından klima ile kurtulmak mümkün. Fakat üniteli klima için imkanınız yoksa da dert etmeyin, çünkü mobil klimalar var. İşte tüm detaylar.

Kiracılar için mobil klima çözümü, uygun fiyata sorunsuz serinleyin

Yaz sıcakları önümüzdeki günlerde kendisini iyiden iyiye hissettirecek. Hatta sıcaklıkların mevsim normallerinin 7 – 8 derece kadar üzerine çıkması da bekleniyor. Şu sıralar ülkenin batısında kuvvetli rüzgarlar, serinlemede etkili olsa da bir süre sonra bu rüzgarlar da sona erecek.

Yazın sıcağından korunmanın en etkili yolu ise tabi ki klimalar. Fakat klimalarda şöyle bir sorun var. Ne yazık ki dış üniteli klimalar için herkesin yeri müsait olmayabiliyor. Tabi ki kiracılar için de ayrı bir sorun söz konusu. Kimse kiracı olduğu eve klima taktırmak istemiyor. Neyse ki bunun da mobil bir çözümü var. Mobil klimalar.

Kiracılar için mobil klima çözümü, uygun fiyata sorunsuz serinleyin

Hali hazırda mobil üniteli klimalar sayesinde hiçbir kurulum derdi olmadan serinlemeniz mümkün. Bu klimaların ünitesi ana gövdede yer alıyor. Tek yapmanız gereken arka kısımdan sıcak havanın üflendiği kısmı camdaki menfeze takmak.

Sonrasında bu klimayı dilediğiniz yere, dilediğiniz odaya taşıyabiliyorsunuz. Dilerseniz gündüz oturma odanızı, gece ise yatak odanızı serinletebilirsiniz.

Şu anda bu mobil klimalar içerisinde en çok tutanı ise Airfel LPCY-34BM modeli. Dilerseniz bu klimanın indirimli satış sayfasına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Airfel’in indirimli mobil klima modeli için tıklayın

12.000 BTU soğutma kapasitesine sahip bu klima, genel anlamda dış üniteli klimalar gibi performans sunabiliyor. Yani aklınıza düşük performanslı bir ürün gelmesin. Bu arada indirimli ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu da hatırlatmamız gerekiyor.

Bu içerik HepsiBurada işbirliği ile üretilmiştir.