Dizüstü bilgisayarda rekabet kızıştı, Asus Türkiye 9500 TL'ye sıfır laptop satıyor

Dizüstü bilgisayar denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Asus, Türkiye'de yok fiyatına bilgisayar satmaya hazırlanıyor. Bilgisayar sektöründeki önemli isimlerden biri olan Asus, Türkiye pazarında indirim yapmaya devam ediyor.

Dizüstü bilgisayarda rekabet kızıştı, Asus Türkiye 9500 TL'ye sıfır laptop satıyor

Dizüstü bilgisayarlar söz konusu olduğunda geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Asus, Türkiye pazarındaki rekabeti üst seviyeye çıkardı. Bilgisayar ve laptop denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Asus, deyim yerindeyse yok fiyatına dizüstü bilgisayar satmaya devam ediyor.

Sektördeki öncü isimler arasında yer alan Asus, şu anda X515EA-EJ3902 isimli taşınabilir bilgisayar modelini 9.500 TL’ye satıyor. Evet yanlış okumadınız sadece 9.500 TL. Yani kablosuz kulaklık parasına şu anda bu bilgisayarı almanız mümkün diyebiliriz.

Asus’un bu modelinde tam 15.6 inçlik bir ekran yer alıyor. SSD teknolojisi ile desteklenen modelde 256GB’lık dahili depolamaya yer verilmiş. Elbette dilerseniz bu depolama kapasitesini hızlı ve rahat bir şekilde arttırabilirsiniz.

Asus Türkiye indirim işini abarttı, 9.500 TL’ye sıfır bilgisayar satıyorlar

Bu bilgisayar şu anda 11. Nesil Intel işlemci ile geliyor. Elbette bu bilgisayarın stoklarla sınırlı olduğunu da hatırlatmamız gerekiyor.

Eğer yeni bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız varsa bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Tabi ki şunu da dip not olarak belirtmek gerekiyor. Bu bilgisayar oyun tarafında size istediğiniz performansı sunamasa bile günlük işlerinizde genel olarak yeterli bir güce sahip. Özellikle ofis işlerinde bu modelin fazlasıyla iş göreceğini belirtmek gerekiyor. Şu da inkar edilemez bir gerçek. 9.500 TL’ye böyle bir bilgisayar bulmak çok da kolay değil.

İndirimli Asus dizüstü bilgisayar modeli için tıklayın

*Bu içerikte HepsiBurada ile işbirliği yapılmıştır.