Samsung, Dyson ve Philips’e meydan okudu süpürge fiyatlarını düşürdü

Beyaz eşya ve ev elektroniği tarafında önemli isimlerden biri olan Samsung, Türkiye’de en çok satan süpürge modellerinden birisinin fiyatını düşürdü. İşte detaylar.

Samsung, Dyson ve Philips’e meydan okudu süpürge fiyatlarını düşürdü

Son dönemde Samsung’un ev elektroniği tarafında rakiplerinin gerisinde kaldığını söyleyebiliriz. Özellikle süpürgeler söz konusu olduğunda Dyson ve Philips muazzam bir satış performansı sergiliyorlar. Fakat bu alanda Samsung da önemli hamleler yapmaya başladı. 

Samsung Türkiye’de hayli popüler olan ev süpürgesi modeli VC07R302MVP’nin fiyatını önemli oranda düşürdü. Toz torbasız elektrikli süpürgeler içerisinde en çok tercih edilen modellerden biri olan Samsung VC07R302MVP şu anda sadece 3.000 TL’ye satılıyor. Şaka sanabilirsiniz fakat değil. Güney Koreli teknoloji devi 50 adetle sınırladığı bu kampanyada rakiplerine inat süpürgesini yok fiyatından satıyor diyebiliriz.

Samsung, Dyson ve Philips’e meydan okudu süpürge fiyatlarını düşürdü

Normal şartlarda benzer süpürgelerin fiyatları 6.000 TL’nin de üzerine çıkıyor. Fakat Samsung fiyatları ciddi anlamda düşürmüş. Nitekim eğer şu sıralar bir süpürge alma düşünceniz varsa, bahse konu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Yalnız az önce de belirttiğimiz üzere, stoklar sadece 50 adetle sınırlı, yani hızlı olan kazanır desek sanırım çok da yanılmış olmayız.

Dilerseniz aşağıdaki linkten, indirimli satış sayfasına direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz.

*Bu içerikte HepsiBurada ile işbirliği yapılmıştır.

Samsung VC07R302MVP süpürge modelinin indirimli satış sayfası için tıklayın