Dünyaca ünlü giyim markası Türkiye fiyatlarını yüzde 65 indirdi, stoklar bitti bitecek

Dünyanın önde gelen giyim markalarından U.S. Polo Türkiye fiyatlarında inanılmaz bir indirime gitti.

Dünyaca ünlü giyim markası Türkiye fiyatlarını yüzde 65 indirdi, stoklar bitti bitecek

Eğer şu sıralar dolabınızı yenilemeyi düşünüyorsanız tam da sizlere göre bir haberimiz var. Dünyanın önde gelen giyim markalarından U.S. Polo, Türkiye fiyatlarında büyük bir indirime gitti. Üstelik öyle böyle bir indirim değil.

Bazı ürünlerde indirim oranı yüzde 65’i buluyor. Hatta mağaza fiyatlarıyla karşılaştırıldığında bazı ürünlerdeki indirim yüzde 80’e yaklaşıyor. Yani mağazada 1000 TL olan bir ürün şu anda internet üzerindeki indirimle 200 TL’ye satılıyor.

Hal böyle olunca U.S. Polo ürünleri de hızla tükenmeye başladı. Kampanya bugün yani 1 Temmuz itibariyle başlamış olmasına rağmen, popüler bedenlerde stoklar tamamen tükenmek üzere.

Dilerseniz U.S. Polo’nun indirimli ürün satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Göreceğiniz üzere ürünlerin fiyatlarının altında indirimli fiyatları “sepette xxx TL” şeklinde belirtilmiş. Örneğin 1000 TL fiyatı olan bir ürün sepette 450 TL şeklinde satılıyor. Ürünü sepetinize eklediğinizde direkt olarak indirimli fiyat üzerinden hesaplanıyor.

Bu noktada kafanıza şu soru takılabilir. Bunlar orijinal mi? Evet kesinlikle orijinal çünkü U.S. Polo’nun resmi satıcı hesabından ürünler tedarik ediliyor.

Dediğimiz gibi stoklar hızla tükeniyor ve dolabınızı yenilemek gibi bir düşünceniz varsa acele etmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca giriş yaptığınızda belli tutarlar üzerine indirim kuponlarının tanımlandığını da hatırlatalım.