Herkesin çılgınlar gibi aldığı Philips Smoothie Blender fiyatı dibi gördü

Son dönemde yeni bir trend başladı. Smoothie Blender çılgınlığı. Özellikle şu sıralar her evde bu aletlerden sıklıkla görmeye başladık. Bu trendin öncüsü Philips Smoothie Blender da fiyatlarında indirime gitti.

Herkesin çılgınlar gibi aldığı Philips Smoothie Blender fiyatı dibi gördü

Tüketim toplumunda yaşadığımız inkar edilemez bir gerçek. Keza bir şeylerin trend olması sonra gözden düşmesi günler içerisinde gerçekleşiyor. Örneğin şu sıralar evlerin yeni tredni smoothie blender cihazları. Bir dönemler robot süpürgeler, bir dönem ise dikey süpürgeler çok popülerdi.

Şimdi ise devasa kahve makinaları ve smoothie blenderlar çok fazla popüler olmaya başladı. Bu trendin öncülerinden birisi de Philips’ti. Elbette smoothie blenderlar çok trend olunca bir çok üretici de bu pazara adım attı.

Herkesin çılgınlar gibi aldığı Philips Smoothie Blender fiyatı dibi gördü

Fakat yine de bu alanda Philips’in ayrı bir Pazar payı bulunuyor. Elbette rakiplerin ve cihazların çeşitliliğinde yaşanan artış, fiyatları düşümüş durumda. Philips’in en gözde smoothie blender modeli şu sıralar dip fiyatıyla karşımıza çıkıyor.

Bu smoothie blenderlar ile son derece sağlıklı karışımlar yapabiliyorsunuz. İşin güzel yanı ise bu sıralar anneler günü indirimleri de olması. Hatta bazı e-ticaret sitelerinde kaçırılmayacak kuponlar da mevcut.

Dilerseniz aşağıdaki linkten anneler gününe özel indirimle satılan Philips Smoothie Blender’ın satış sayfasına göz atabilrisiniz.

İndirimli Philips Smoothie Blender için tıklayın