Honor’ın popüler modelinde tam 4000 TL’lik indirim fırsatı!

Akıllı telefon pazarının dinamik isimlerinden Honor, şimdiye kadar geliştirilmiş en ince katlanabilir akıllı telefon modelinde dev bir indirime gidiyor.

Honor’ın popüler modelinde tam 4000 TL’lik indirim fırsatı!

Honor’ın şimdiye kadar geliştirilmiş en ince katlanabilir akıllı telefon modeli Magic V2 sonunda Türkiye’de de satışa sunuluyor. Hem de ön kayıt indirimiyle!

Bu indirim sayesinde telefonu tam 4 bin TL indirimle satın almanız mümkün olacak. Yapmanız ise son derece basit. Aşağıdaki linke tıklayarak Honor Magic V2 ön kayıt sayfasına erişebilir ve bu sayfa üzerinden kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Honor Magic V2 ön kayıt sayfası için tıklayın

Bilmeyenler için tekrardan belirtelim. Honor Magic V2, şimdiye kadar geliştirilmiş olan en ince katlanabilir telefon. Malum, şimdiye kadar piyasaya pek çok katlanabilir cihaz çıktı. Fakat bu cihazların geneli, kabul edilebilir seviyenin biraz üzerinde bir kalınlığa sahipti.

Magic V2 ise sadece 4 kredi kartı kalınlığında. Dolayısıyla telefonu katladığınızda dahi normal bir telefondan daha ince bir forma kavuşuyor. Bu da Honor Magic V2’yi rakiplerinden ayıran bir özellik olarak ön plana çıkıyor.

Dip not olarak hatırlatalım, ön kayıt ile kazandığınız bu kuponu kullanmak zorunda değilsiniz. Yani herhangi bir sebepten ötürü telefonu almaktan vazgeçerseniz, hiçbir ücret ödemenize gerek kalmayacaktır.