Kahve makinası olmayan ev kalmasın, Philips fiyatları düşürdü

Ev elektroniği denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Philips, kahve makinası almayı düşünenlere hoş bir sürpriz hazırladı. İşte tüm detaylar.

Kahve makinası olmayan ev kalmasın, Philips fiyatları düşürdü

Kahve makinası son dönemlerde olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Özellikle son 2 – 3 senede kahve makinası olmayan ev kalmadı diyebiliriz. Kimisi filtre kahve makinası, kimisi latte makinası, kimisi ise türk kahvesi makinasını tercih ediyor.

Elbette bu noktada en popüler olan cihazın filtre kahve makinası olduğunu da söyleyebiliriz. Bu konuda en trend isim ise Philips diyebiliriz.

Philips’in özellikle filtre kahve makinaları fazlasıyla trend haline gelmiş durumda. Bu popülerliğin temel nedeniz ise Philips logosu taşıyan filtre kahve makinalarının türevi makinalara oranla daha başarılı olması.

Zaten 15 – 20 kahve çeşidini yapabilen makinalar arasında da Philips’in latte go modelleri rakiplerine oranla daha fazla tercih ediliyor.

Kahve makinası olmayan ev kalmasın, Philips fiyatları düşürdü

Bir dönem filtre kahve makinalarının fiyatları 3000 TL civarına kadar yükselmişti. Fakat şimdilerde Philips marka makinaların fiyatları eski fiyatlarına nazaran bir hayli geriledi. Elbette bunda ürün yelpazesinin genişlemesi ve pazardaki rekabetin artması önemli bir rol oynuyor.

Eğer şu arala yeni bir filtre kahve makinası almayı planlıyorsanız Philips’in sunduğu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

İndirimli Philips filtre makinalarının satış sayfası için tıklayın

*Bu içerikte HepsiBurada ile işbirliği yapılmıştır.