LG Türkiye yok fiyatına televizyon satıyor, hem de NanoCell ekranlı

Türkiye’deki televizyon pazarında önemli isimlerden biri olan LG, rekabeti kızıştırmak için NanoCell teknolojisine sahip televizyonunu yok fiyatına satıyor. İşte konunun detayları.

LG Türkiye yok fiyatına televizyon satıyor, hem de NanoCell ekranlı

LG Türkiye televizyon pazarındaki rekabete ayak uydurmak için kuralları bozuyor. Genel anlamda yeni led teknolojileri ile dikkatleri üzerine çeken Güney Koreli teknoloji devi, son dönemde yerli ve Çinli markaların düşük fiyat politikasına karşı direnmek için ilginç bir yola başvurdu.

Normal şartlarda LG, NanoCell gibi yeni nesil led teknolojilerini oldukça üst seviye fiyatlardan satışa sunan bir marka. Fakat online satış kanallarındaki rekabet, LG’nin bu modellerinde bile fiyat kırmasına neden oldu.

LG Türkiye yok fiyatına televizyon satıyor, hem de NanoCell ekranlı

Hali hazırda 50 inçlik LG NanoCell 4K TV modellerinin fiyatı önemli oranda düşmüş durumda. WebOS desteği ile gelen bu televizyonun en göz alıcı özelliği sizlerin de tahmin edebileceği üzere canlı renkleri. Elbette bu renk skalası NanoCell özelliği sayesinde mümkün oluyor.

Hali hazırda bu televizyon normal fiyatının yaklaşık olarak 7.000 TL altına satılmakta. Hatta bazı e-ticaret sitelerinde üyeliğine kayıtlı indirim kuponlarıyla ürünün fiyatı ciddi anlamda düşebiliyor.

Eğer yeni bir televizyon almayı düşünüyorsanız, LG’nin NanoCell teknolojisi ile donattığı 4K çözünürlükteki webOS destekli akıllı televizyonu sizler için iyi bir tercih olabilir. Dilerseniz aşağıdaki linkten bu televizyonun düşük fiyat etiketine sahip satış sayfasına da göz atabilirsiniz.

İndirimli LG NanoCell TV modelinin satış sayfası için tıklayın (İndirim kuponları üye girişi yapıldığında görünmektedir)

*Bu içerikte HepsiBurada ile işbirliği yapılmıştır.