Philips Aqua Plus uygun fiyatıyla Dyson'ı unutturdu, herkes bu dikey süpürgeyi alıyor

Philips uygun fiyata sunduğu yetenekli dikey süpürgesi ile sektörün lideri Dyson'a adeta meydan okudu. Dikey süpürge pazarında Dyson’ın rakipsiz olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Zira Philips Aqua Plus uygun fiyatıyla adeta peynir ekmek gibi satıyor.

Philips, oldukça uygun fiyata sunduğu yeni nesil dikey süpürgesi ile sektörün lideri Dyson'u zor durumda bıraktı.

Söz konusu dikey süpürge pazarı olduğunda Dyson’ın rakipsiz olduğunu düşünebilirsiniz. Lakin durum tam olarak böyle değil. Ev elektroniği tarafında yıllardır zirvede yer alan isimlerden biri olan Philips’in yeni süpürgesi XC8349/01 Aqua Plus adeta peynir ekmek gibi satıyor.

Son derece güçlü bir çekip performansı sergileyen bu süpürge ıslak – kuru olmasının verdiği avantaj ve başlık çeşitliliği ile ön plana çıkıyor. Öyle ki koltuklar için ayrı, dar alanalar için ayrı, çekmece içleri için ayrı bir başlık düşünülmüş.

Dyson’ı falan unutun, Philips Aqua Plus uygun fiyatıyla satış rekorları kırıyor

Oldukça hafif bir şekilde dizayn edilmiş olan Philips Aqua Plus XC8349/01 hali hazırda 13.000 TL’nin de altında bir etikete sahip. Aynı kalibredeki Dyson modelleri için 30.000 TL’nin üzerinde fiyatlar karşımıza çıkıyor. Dilerseniz Philips’in bu modelini detaylı bir şekilde incelediğimiz videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Bu arada şunu da belirtmek lazım. Hali hazırda bu süpürge bazı e-ticaret sitelerinde indirim kuponlarıyla son derece ucuz fiyatlardan satılmakta. Dolayısıyla bu süpürgeyi mevcut durumda daha uygun bir fiyattan almanız da mümkün. Önümüzdeki vadede bu süpürgenin şimdiki fiyat seviyesinde kalması zor görünüyor. Dilerseniz bu süpürgenin indirimli fiyat sayfasına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Philips Aqua Plus XC8349/01 indirimli satış sayfası için tıklayın.