Philips Türkiye hodri meydan dedi, ilk defa bu kadar ucuza airfryer satıyorlar

Airfryer denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Philips sınırlı sayıda ürününü adeta yok fiyatına satıyor.

Philips Türkiye hodri meydan dedi, ilk defa bu kadar ucuza airfryer satıyorlar

Son dönemde mutfakların olmazsa olmazı haline gelen cihazlardan birisi de airfryerlar diyebiliriz. Modern fritöz olarak tanımlanan Airfryerların en önemli özelliği yağsız bir şekilde kızartma yapabiliyor olmaları. Elbette bu noktada yağda kızarmış gibi çıtır çıtır bir patates beklemek çok doğru olmaz. Fakat buna yakın bir lezzet ortaya çıktığı aşikar.

Bu noktada özellikle Philips imzası taşıyan airfryer modellerinin hayli başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Hatta Philips güncel modellerinde bu iddiasını bir tık daha öteye taşıyarak, airfryer modelini adeta bir yemek pişirme makinasına çevirdi.

Philips Türkiye hodri meydan dedi, ilk defa bu kadar ucuza airfryer satıyorlar

Genel anlamda airfryer pazarının hakim ismi konumunda yer alan Philips, kullanıcılarını fazlasıyla memnun etmeyi başarmış bir marka.

Şimdi ise Philips popüler airfry modeli HD9285/96 5000 SERISI XXL CONNECTED’da önemli bir indirime gitti. Elbette bu indirim stoklarla sınırlandırılmış durumda. Eğer evinize hala bir airfryer almadıysanız ya da aldığınız airfryer tam anlamıyla beklentilerinizi karşılamadıysa Philips’in sunduğu bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

İndirimli Philips Airfry modeli için tıklayın

Tekrardan hatırlatalım. Kampanya stoklarla sınırlı. Dolayısıyla bağlantıya tıkladığınızda ürünler tükenmiş de olabilir. Bu sebepten ötürü acele etmenizi tavsiye ederiz. Son olarak şunu da hatırlatmış olalım, üye girişi yaptığınızda size tanımlı sürpriz hediye kuponları da olabilir. Böyle bir durumda ürünü daha da ucuza alma fırsatı edinmiş olacaksınız.