Samsung Türkiye, Apple’a hodri meydan dedi, akıllı telefonlarda 5000 TL indirim

Teknoloji sektöründeki önemli isimlerden biri olan Samsung, rakiplerine göz dağı veren bir indirimle gündemde.

Samsung Türkiye, Apple’a hodri meydan dedi, akıllı telefonlarda 5000 TL indirim

Mobil sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Samsung, Türkiye pazarındaki etkinliğini arttırmak için önemli bir hamleye imza attı. Hali hazırda pek çok ülkede pazar lideri olan Samsung, özellikle üst segment modellerdeki payını arttırmak için elini taşın altına koydu.

Şu anda Samsung’un Türkiye pazarındaki payı zaten üst seviyelerde. Fakat söz konusu amiral gemisi seviyesindeki modeller olduğunda bu pay düşüyor. İşte bu payı arttırmak isteyen Güney Koreli teknoloji devi önemli bir indirime imza atıyor.

Samsung Türkiye, Apple’a hodri meydan dedi, akıllı telefonlarda 5000 TL indirim

İşin güzel yanı ise bu indirimin sadece telefonları kapsamaması. Hali hazırda bu dev indirim akıllı telefonlardan tabletlere hatta giyilebilir teknoloji ürünlerine kadar geniş bir yelpazesi kapsıyor.

Dilerseniz indirimle dahil Samsung ürünlerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

İndirimli Samsung ürünleri için tıklayın

Genel olarak Samsung Türkiye, gerek satış, gerekse de satış sonrası destek açısından olumlu yorumlara sahip. Zaten Samsung’un pek çok pazarda üst sıralarda olmasının genel sebeplerinden birisi de bu diyebiliriz.

Az öncede belirttiğimiz üzere Samsung genele yayılan bu başarısını üst segment modellerine taşımak istiyor. Bunu başarıp başaramayacağını ise önümüzdeki dönemde göreceğiz.

Bu içerik HepsiBurada işbirliği ile üretilmiştir.