Samsung Türkiye Çinlilere inat televizyon fiyatını düşürdü, hem de Crystal UHD modeli

Televizyon sektöründeki önemli isimlerden biri olan Samsung, Türkiye’deki pazara ayak uydurmak için fiyatlarını düşürdü. İşte konunun detayları.

Samsung Türkiye Çinlilere inat televizyon fiyatını düşürdü, hem de Crystal UHD modeli

Televizyon pazarı söz konusu olduğunda LG ile birlikte dünya klasmanındaki iki isimden biri olan Samsung, Türkiye’deki satışlarını arttırmak için harekete geçti.

Son dönemde Türkiye’de televizyon fiyatları önemli oranda düştü. Bunda Çinli markaların yanı sıra yerli markaların da büyük bir payı var. Hem Çinli, hem de yerli markalar fiyatları makul seviyelere çekince, hali hazırda pahalı olan LG, Samsung ve Philips gibi markalar piyasa ortalamasının çok üzerinde kaldı.

Bu durum satışları durma noktasına getirince Samsung da fiyat kırma politikasına yöneldi. Güney Koreli teknoloji devi 55 inçlik Crystal UHD teknolojisini destekleyen televizyon modelinde önemli bir indirime gitti.

Hali hazırda 4K çözünürlük desteğinin yanı sıra akıllı TV özelliğine de sahip olan bu modelde, Samsung’un özel Crystal UHD panelleri kullanılmış. Böylece normale nazaran çok daha canlı görüntüler söz konusu.

Eğer evinize yeni bir televizyon almayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

Dilerseniz indirimli Samsung Crystal UHD TV modelinin satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Üye girişi yaptığınızda eğer premium üyeliğe sahipseniz direkt olarak 1000 TL’ye yakın bir indirime sahip oluyorsunuz. Böylece televizyonun fiyatı çok daha ucuza gelmiş oluyor. Bu fiyata yerli ve Çinli markaları anca alabildiğinizi unutmayın. Televizyonda Samsung kalitesi bu fiyata ciddi bir fırsat diyebiliriz.