Tam 82 ekranlık televizyonu sudan ucuza satıyorlar, bu fiyat şaka değil gerçek

Televizyon sektöründe tüm dengeler değişmeye devam ediyor. Televizyon pazarındaki önemli isimler peşi sıra kampanyalar yapmaya devam ediyorlar. Şimdi de 82 inçlik televizyonu sadece 3.900 TL’ye satıyorlar.

Tam 82 ekranlık televizyonu sudan ucuza satıyorlar, bu fiyat şaka değil gerçek

Televizyon pazarında fiyatlar düştükçe düşüyor. Belki de televizyonlar dolar bazında ilk defa bu kadar ucuza satılıyor.

Şu sıralar Türkiye’deki televizyon fiyatları ciddi anlamda uygun bir kalibreye gelmiş durumda. Baktığımız zaman devasa televizyonlarda bile oldukça uygun fiyat etiketleriyle karşılaşıyoruz.

Aslında şu anda Türkiye’de teknoloji ürünlerinde genel bir ucuzluk söz konusu. Bu ucuzluğun temel nedeni ise dolar kurunun uzun bir süredir 30 – 33 TL bandında seyretmesi. Hal böyle olunca teknoloji ürünleri tarafındaki fiyatlar da belli bir noktada kilitlenmiş durumda.

Elbette kurlarda yaşanacak olan ufak artışlar bile bu fiyatları tetikleyecektir. O yüzden mevcut fırsatları iyi değerlendirmek gerekiyor.

82 ekran televizyonu 3.900 TL’ye satıyorlar, bu fiyat şaka değil gerçek

Hali hazırda 82 ekran bir televizyon bile 3900 TL’ye satılmakta. Bu televizyonda elbette akıllı TV özellikleri vs yok. Fakat dahili uydu alıcı ve HD görüntü ile pek çok evde ikinci ve hatta üçüncü televizyon olarak kullanılmaya aday. Özellikle yatak odanıza ya da mutfağınıza televizyon almayı düşünüyorsanız bu bulunmaz bir fırsat diyebiliriz.

Dilerseniz 3900 TL’ye satılan 82 ekran TV’nin satış sayfası için tıklayın

Muhtemelen bu fiyat seviyesi çok fazla aynı kalmayacaktır. Çünkü aynı televizyon farklı sitelerde 5000 TL ve üzeri fiyatlardan satılıyor. Dolayısıyla burada eldeki stokların bitirilmesi için indirim de yapılmış olabilir.