Steam yaz indirimleri başladı

Steam'in merakla beklenen yaz indirimleri 2024, büyük indirimlerle başladı. Sevilen oyunlarda kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.

Steam yaz indirimleri başladı

Valve, merakla beklenen 2024 Steam Yaz İndirimleri hakkında detayları duyurdu. Planlandığı gibi, Yaz İndirimleri 27 Haziran'da Pasifik saatiyle 10.00'da başlayacak. Her yıl olduğu gibi, Valve bu yıl da birçok oyun için büyük indirimler sunacak. Sonbahar ve Kış indirimleri bekleneni karşılamadığı için bu yaz indirimlerine dair beklentiler yüksek. İndirimlerin arasında Palworld ve Manor Lords gibi popüler oyunlar da yer alacak.

Bu yıl özellikle heyecanla beklenen bazı oyunlar arasında, kısa süre önce Shadow of the Erdtree DLC'si çıkan Elden Rings, Baldur's Gate 3, Helldivers 2, Ghost of Tsushima Director’s Cut, Red Dead Redemption 2 ve Lies of P bulunuyor. Fallout 4 ve Fallout 76 ise son dönemde TV dizisi uyarlaması sayesinde oyuncu kitlesinde yeniden bir canlanma gördü. Bu oyunları daha önce denemediyseniz, bu indirimler post-apokaliptik dünyalarını keşfetmek için mükemmel bir fırsat olabilir.

Steam ayrıca bu yılki indirimler için “Derin indirimler” adıyla yeni bir kategori de tanıttı. Bu kategoride, önemli indirimler uygulanan oyunların derli toplu bir listesi bulunacak. İndirimler 27 Haziran’da başlayıp 11 Temmuz’a kadar sürecek, bu da oyunculara geniş bir yelpazede indirimli oyunlar arasından seçim yapmaları için bolca zaman tanıyor.

Eğer satın aldığınız bir oyunu beğenmez veya sisteminizde çalıştırmakta zorluk yaşarsanız, Steam'in geri ödeme politikası sayesinde 14 gün içinde ve 2 saatten az oynama süresiyle kolayca iade talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan, şu anda Team 17 yayınevinin oyunları için bir yayınevi indirimi devam ediyor. Blasphemous, Overcooked ve Hell Let Loose gibi muhteşem oyunların arkasındaki geliştirici ve yayınevi olan Team 17, bu oyunları ve daha fazlasını %85'e varan indirimlerle sunuyor.

Steam yaz indirimleri başladı - Resim : 1

Steam Yaz İndirimleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da oyunculara sevdikleri oyunları uygun fiyatlarla satın alma fırsatı sunarak oyun dünyasında büyük bir heyecan yaratacak. Bu nedenle, tarihleri ajandanıza not etmeyi unutmayın ve oyun sepetinizi hazırlamaya başlayın!