TCL Türkiye adeta coştu, monitör fiyatın 4K Google TV özellikli televizyon satıyorlar

Türkiye pazarındaki gücünü gün geçtikçe arttıran TCL son hamlesiyle yok artık dedirtti, Çinli üretici monitör fiyatına 58 inçlik 4K Google TV özellikli televizyon satıyor.

TCL Türkiye adeta coştu, monitör fiyatın 4K Google TV özellikli televizyon satıyorlar

TCL Türkiye pazarına hayli hızlı bir giriş yaptı. Mobil telefondan televizyona geniş bir model yelpazesine sahip olan Çinli üretici, uygun fiyatlı cihazlarıyla yok artık dedirtmeye devam ediyor.

TCL Türkiye hali hazırda 58 inçlik 4K çözünürlükteki Google TV özellikli televizyon modelini adeta monitör fiyatına satıyor.

Normal şartlarda bahse konu özelliklere sahip bir televizyon 30.000 TL’den aşağıya satılmıyor. Fakat TCL bu televizyonu rakiplerinden çok daha ucuza satıyor. İşin ilginç yanı ise aynı modelin 55 inç modelinin daha pahalı olması. Muhtemelen 58 inçlik modelde stok fazlası olduğu için fiyatı bu kadar uygun tutuluyor olabilir.

Bu televizyonun en önemli özelliği tabi ki Google TV olması. Bu noktada Android tarafındaki tüm uygulamaları televizyonunuza rahat bir şekilde yükleyebiliyorsunuz. Dahası televizyonun hayli ince çerçevelere sahip olması da büyük bir artı diyebiliriz.

Eğer yakın zamanda yeni bir televizyon almayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Üstelik bir e-ticaret sitesi bu kampanyayı çeşitli kuponlarla da destekliyor. Böylece zaten ucuz olan televizyon size çok daha ucuza gelmiş oluyor. Dilerseniz aşağıdan bu televizyonun satış sayfasına göz atabilirsiniz.

TCL’in 58 inçlik televizyonunun indirimli satış sayfasın ulaşmak için tıklayın