Tefal eşsiz özelliklere sahip airfryer modelinin fiyatını düşürdü, her evin ihtiyacı

Airfryer pazarındaki rekabete Tefal de dahil oldu. Uzun süredir hayli üst seviyelerden satılan Tefal’in popüler airfryer modeli nihayet makul fiyat seviyelerine geriledi.

Tefal eşsiz özelliklere sahip airfryer modelinin fiyatını düşürdü, her evin ihtiyacı

Airfryer denildiğinde pek çok kişinin aklına Philips ya da Xiaomi ismi gelecektir. Fakat bu iki isimden önce, az yağ ile patates kızartma teknolojisini bulan isim Tefal’di. Nitekim Tefal’in airfryer trendine ayak uydurması da çok uzun sürmedi.

Üstelik Tefal tarafından geliştirilen airfryer modelleri, rakiplerine nispeten çok daha üstün özelliklere sahipti. Bu yüzden bu modelin fiyatı da rakiplerine oranla biraz yüksekti. Neyse ki son dönemde bu modellerin fiyatı da makul seviyelere geriledi.

Tefal eşsiz özelliklere sahip airfryer modelinin fiyatını düşürdü, her evin ihtiyacı

Tefal EY8018 Easy Fry & Grill & XXL Yağsız Fritöz Airfryer, 6 litrelik kapasitesi ile ön plana çıkıyor. Malum sektördeki pek çok modelde kapasite 4 litre. Tefal’in airfryer modelindeki bi diğer öne çıkan özellik ise ızgara modunun çok daha verimli olması. Genel olarak diğer airfryer modellerinin ızgara modunda eti kurutma şikayetleri bir hayli fazla. Tefal’in modelinde ise bu tarz şikayetlerin olmadığını görüyoruz. Zaten ürünü satın alanların verdiği puan ve yorumlar da durumu gözler önüne seriyor.

İndirimli Tefal airfyer modelinin satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz

Elbette stokların sınırlı olduğunu hatırlatmamız gerekiyor. Ayrıca üye girişi yaptığınızda adınıza tanımlı çeşitli indirim kuponları da olabilir. Böylece ürünü daha da ucuza satın alma şansına erişebilirsiniz.