Vestel en çok satan klima modelinin fiyatını düşürdü, sıcaklarda boşuna erimeyin

Yaz sıcaklarının kendisini iyiden iyiye hissettirmesi ile birlikte Vestel de en çok satan klima modelinin fiyatlarını düşürdü. İşte konunun detayları.

Vestel en çok satan klima modelinin fiyatını düşürdü, sıcaklarda boşuna erimeyin

Temmuz ayının gelmesiyle birlikte sıcaklıklarda kendisini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Hem de ne hissettirme. Hava sıcaklıkları şu anda tüm Türkiye’de 30 derecenin üzerinde seyrediyor. Bu da kapalı alanlarda klima ihtiyacını üst seviyelere taşıyor.

Önümüzdeki günlerde batı bölgelerinde bile sıcaklık 35 dereceyi aşacak. Nemli bölgelerde ise hissedilen sıcaklık 40 dereceyi bulacak. Hal böyle olunca klimasız bir yaşam da düşünüşemez hale geldi.

Vestel en çok satan klima modelinin fiyatını düşürdü, sıcaklarda boşuna erimeyin

Eğer evinize yeni bir klima almayı düşünüyorsanız tam da size göre bir haberimiz var. Vestel en çok tercih edilen klima modeli olan Vestel Flora Doğa Inverter’ın fiyatını önemli oranda düşürdü.

Bu klimada wi-fi özelliği de bulunuyor. Bu sayede siz eve gelmeden telefonunuz üzerinden klimayı çalıştırarak evinizi soğutabiliyorsunuz. İşin bir diğer güzel yanı ise klimanın kusursuz bir performans sergilemesi.

Hali hazırda sadece bir e-ticaret sitesinde bile 600’den fazla yorum alan klimanın ortalama puanı 5 üzerinden 4.6 yıldız. Bu da klimanın fiyat performans bazında ne kadar üstün olduğunu gözler önüne seriyor.

Dilerseniz buradan Vestel Flora Doğa Inverter klimanın indirimli satış sayfasına göz atabilirsiniz.

Dip not olarak şunu da belirtelim. Klimayı satın alanlar odaların kapısı açıldığında klimanın 3 odayı rahat bir şekilde serinlettiğini belirtmişler. Yani klimayı tek bir odaya taktırıp, ardından kapıları açarak diğer odaları da serinletebilirsiniz.