Konsol

Resident Evil Village Demo ne zaman oynanabilir olacak?

Resident Evil Village için demolar yayınlanmaya devam ediyor. 2. demodan sonra şimdi gözler daha uzun sürecek demoya çevrilmiş durumda.

Resident Evil Village Demo ne zaman oynanabilir olacak?

Capcom'un yeni korku/gerilim oyunu Resident Evil Village demo sürümleri ile PS4 ve PS5 sahiplerinin karşısına çıkmıştı. İlk demo Village'da geçerken ikinci demo sürümde ise şatonun içine girmiştik. Ancak bu iki demo sürüm de 30 dakika sınırlaması ile gelmişti. 30 dakikadan sonra demoyu oynayamıyorduk. Şimdi ise oyunun son demo sürümü için geri sayım başladı.

Resident Evil Village demo ne zaman çıkacak?

PS4 ve PS5 konsolunuza indirmiş olduğunu demo sürümüne ek olarak hiçbir indirme yapmadan 2 Mayıs 2021 tarihinde 60 dakikalık yeni demoyu oynayabileceksiniz. PlayStation Store'da 499 TL'ye satılan RE: Village'ın hem PC hem de Xbox platformlarına da geleceğini belirtelim.

Resident Evil 7'nin ana hatlarını ve dinamiklerini koruyan yeni oyunda Ethan Winters'ın gerilim dolu hikayesine dahil olacağız. Demoları PS5'te oynayan biri olarak şunu söyleyebilirim ki, bu oyun sizi gerim gerim gerecek.

3D ses ile bir başka!

PS5'in ses teknolojisi olan Tempest 3D özelliğini de başarılı bir şekilde kullanan oyun grafikleri ile de yeni nesil olduğunu gösteriyor. Özellikle yansımalar ve kaplamalar üst seviyede.

Resident Evil 7'nin tadı damağımda kaldı diyorsanız Village'ı mutlaka oynamanızı tavsiye ediyoruz. Eğer oyunun 569 TL'lik Deluxe sürümünü ön sipariş ile satın alırsanız; Resident Evil Re:Verse, Trauma Pack, Mr. Raccoon Weapon Charm, Survival Resources Pack ve Resident Evil Village Mini Soundtrack'e sahip olabileceğinizi belirtelim.

Resident Evil Village Demo

Resident Evil Village'ın nasıl olduğunu merak ediyorsanız ilk demo sürümünün incelemesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.