Kripto Para

Algoritma, 31 Mart 2023 için Bitcoin fiyatını tahmin etti.

Derin öğrenme algoritması, 31 Mart 2023 için Bitcoin fiyatını tahmin ediyor.

Algoritma, 31 Mart 2023 için Bitcoin fiyatını tahmin etti.

Yıl başından bu yana önemli bir büyüme kaydetmesine rağmen, Bitcoin ( BTC ) son zamanlarda zorlu birkaç hafta geçirdi ve kripto para tüccarları ve yatırımcıları, makine öğrenimi platformları tarafından sağlananlar da dahil olmak üzere, daha sonraki hareketlerine dair göstergeler arıyor.

Algoritma, 31 Mart 2023 için Bitcoin fiyatını tahmin etti.

Bu bağlamda, 28 Şubat'ta Finbold tarafından erişilen verilere göre, kripto para izleme platformu PricePredictions'taki derin öğrenme algoritmaları, Bitcoin'in fiyatını Mart ayı sonu itibarıyla 23.597 $ olarak belirledi.

Algoritma, 31 Mart 2023 için Bitcoin fiyatını tahmin etti. - Resim : 1

Bitcoin 30 günlük tahmin. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Olduğu gibi, algoritmalar, bağıl güç endeksi ( RSI ), hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama sapma ( MACD ), Bollinger Bantları ( BB ), ortalama gerçek aralık ( ATR ) dahil olmak üzere teknik analiz ( TA ) göstergelerine dayanır. birikim/dağıtım hattı (A/D) ve denge hacmi (OBV).

Bu göstergeleri kullanan algoritmalar tarafından yapılan tahminlerin doğru çıkması koşuluyla, bu, 31 Mart'ta amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının, yazının yazıldığı sırada 23.413 $ olan mevcut fiyatından %0,79 daha yüksek el değiştireceği anlamına gelir.

Bitcoin fiyat analizi

Mevcut durumda, Bitcoin'in mevcut fiyatı, günde %1,33'lük bir düşüşü ve önceki haftaya göre %5,54'lük daha önemli bir kaybı temsil ediyor, ancak yine de, 28 Şubat'ta alınan en son grafiklerde belirtildiği gibi, 30 gün öncesine göre %1,7 daha yüksek.

Algoritma, 31 Mart 2023 için Bitcoin fiyatını tahmin etti. - Resim : 2

Bitcoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

İlk dijital varlığın derin öğrenme algoritmaları tarafından tahmin edilen fiyata ulaşıp ulaşamayacağı, yeşil renkte yanıp sönen nadir göstergeler ve Bored Ape yaratıcıları Yuga Labs'ın Bitcoin blok zincirinde bir sonraki misli olmayan tokenlerini ( NFT'ler ) duyurması gibi onu çevreleyen gelişmelere bağlı olacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.