Kripto Para

Binance çalışmaları tamamlandı! Artık daha rahat olacak

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Binance USD’nin (BUSD) Avalanche ve Polygon ağlarına entegrasyonunu tamamladı.

Binance çalışmaları tamamlandı! Artık daha rahat olacak

Son dönemlerde Blockchain ağları birbirleri ile hiç olmadığı kadar etkileşim hâlinde. Protokoller, köprüler ve merkezi borsalar derken birçok farklı aracı ile iletişim kuran Blockchain ağları, söz konusu entegrasyon olduğunda da aktif bir geliştirme içerisindeler.

Çalışmalar olumlu sonuçlandı

Kripto para borsası Binance, Binance USD’nin (BUSD) Avalanche ve Polygon ağlarına entegrasyonunu tamamladığını duyurdu. Binance bir süredir yerel stablecoin’i BUSD için entegrasyon çalışmaları yürütüyordu. Son olarak resmi duyuru sayfası üzerinden paylaşılan detaylara göre Binance, BUSD için Avalanche ve Polygon entegrasyonunu tamamladı.

Kullanıcılar artık Ethereum, BNB Chain, Avalanche ve Polygon ağları üzerinden BUSD aktarabilecekler.

Ağlar arası entegrasyon en önemli konular arasında yer alıyor. Özellikle ağlar arasında varlıklarını transfer etmek isteyen kullanıcılar bu entegrasyonları kullanarak hızlı bir şekilde varlıklarını transfer edebiliyorlar. Binance ise bu son entegrasyon ile Avalanche ve Polygon ağı kullanıcılarının kolaylıkla BUSD işlemlerini gerçekleştirebilmelerine olanak sağlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.