Kripto Para

Binance, CEEK VR’ı listeleyebilir! İşte nedeni...

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance‘in CEO’su CZ, bugün itibariyle yeni bir duyuru metni yayınladı. Binance‘de listelenmek için ipuçları paylaşan popüler yönetici, ilerleyen günler için kritik sinyaller vermiş olabilir gibi gözüküyor.

Binance, CEEK VR’ı listeleyebilir! İşte nedeni...

Binance‘in halen metaverse projelerine karşı mesafeli olması yatırımcıların dikkatini çekmekte. Metaverse altcoinleri listelemesine başlayacağı tahmin edilen Binance, duyuru metninde yer alan şu maddeye göre CEEK VR‘ı listeleyebilir.

Binance CEO’sunun paylaştığı “Listeleme İpuçları” duyuru metnini merak eden okurlarımız, ilgili bağlantıya göz atabilirler:

CZ, bir ürünün Binance‘de listelenmesi için BSC ağında yer almak gerektiğini aktarıyor. CEEK VR‘ın da BSC ağında yer aldığı bilinmekte.

Listelenmek için BSC ağında işlem hacmi anlamında üst sıralarda yer almak gerektiğini aktaran Binance CEO’su, metaverse projeleri arasında en fazla işlem hacmine sahip altcoin olan CEEK‘e artık destek verebilir.

Her ne kadar şimdilik bu listeleme anlamında somut bir gelişme olmasa da, tahmin ve öngörüler CEEK VR‘ın ilerleyen süreçte popüler borsada yer alacağı yönünde.

Uzun bir süredir beklenen yükselişi yaşayamayan popüler metaverse projesi CEEK, Binance listelemesi ile birlikte tekrardan değerine değer katabilir gibi gözüküyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.