Kripto Para

Bir kripto para borsası daha faaliyetlerine ara verdi!

Thodex, VeBitcoin ve Bitay'dan sonra bir yerli kripto para borsası daha faaliyetlerine ara verdi.

Bir kripto para borsası daha faaliyetlerine ara verdi!

Thodex skandalı ile başlayan kripto para borsalarındaki yaprak dökümü devam ediyor. Dün VeBitcoin ile devam eden süreç Bitay ile nihayete ermişti. Ancak görünen o ki yerli kripto para borsalarındaki sıkıntılar devam edecek.

Bir kripto para borsası daha faaliyetlerine ara verdi!

Bugün internet sitesinde bir açıklama yazısı yayınlayan kripto para borsalarından Sistemkoin de güncelleme sebebiyle geçici olarak kapandığını duyurdu. Borsanın internet sitesinde yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Sistemkoin bakımda!

Web sitemiz, plansız ve zorunlu bir sunucu güncellemesi sebebiyle geçici olarak kapalıdır. En kısa sürede yeniden hizmetinizde olacağız. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Borsanın ne tarz bir bakımdan geçtiğini bilmiyoruz. Ancak Teknolojioku olarak bu tip açıklamaları daha önce gördüğümüzü ve genelde bu açıklamalardan sonra kripto para borsalarının faaliyetlerini durdurduğunu çok gördüğümüzü belirtelim. Bu açıklamanın ne anlama geldiği, Sistemkoin'in tekrar işlemlere başlayıp başlamayacağı şimdilik bilinmiyor. 

Thodex olayının perde arkasını anlattığımız videomuzu YouTube kanalımızda izleyebilirsiniz:

Yorumlar
Bahadir Hamamcioglu1967
128.000.000. 000 nerede çıktı ardından kripto para sıkıntısı göründü
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.