Kripto Para

Boğa sezonu gelmeden kısa sürede %1200 arttı!

Shiba Inu ekosisteminde yer alan bir token olan LEASH'in işlem hacmi kısa sürede 13 katına çıktı. Fiyatta ise yüzde 60'ın üzerinde artış yaşandı.

Boğa sezonu gelmeden kısa sürede %1200 arttı!

Seyşeller merkezli kripto para borsası XT’de listelenmeye başlayan Doge Killer’ın (LEASH) işlem hacmi, yüzde 1230 oranında artış gösterdi ve 8 milyon 500 bin dolara ulaştı. Token’ın fiyatı da 430 dolardan 700 dolara, yüzde 60’tan fazla yükseldi.

LEASH’teki fiyat artışının nedeni henüz bilinmiyor. İşlem hacmindeki büyük artış ve fiyatta kaydedilen yükseliş, token’da büyük alım emirleriyle işlem yapıldığına işaret ediyor.

LEASH; BONE ve SHIB ile beraber Shiba Inu ekosisteminde yer alan bir token. Shiba Inu’da yatırımcılar ve topluluk, ikinci katman blok zinciri Shibarium’un piyasaya sürülmesini heyecanla bekliyor. Ethereum üzerinde çalışacak olan Shibarium’da LEASH, BONE ve SHIB token’ları kullanılabilecek. Ayrıca SHIB’in de geçtiğimiz günlerde Japonya’daki büyük kripto para borsalarından OKCoin Japan’da listeleneceği bildirildi.

LEASH, XT borsasında dün itibari ile alım satıma açıldı. Token için çekim işlemleri de bugün devreye girdi. 600’dan fazla coin’in listelendiği XT, geçtiğimiz günlerde de BONE’yi listelemişti.

LEASH fiyatı, piyasaya çıktığı ilk günlerde 8 bin dolar civarında fiyatlanmıştı. Token, zaman ilerledikçe ciddi değer kaybına uğradı. Arzı 100 binin biraz üzerinde olan LEASH, 63 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.