Kripto Para

En son kripto para haberleri: Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Seesaw Protokolü

Kripto paralar hiç olmadığı kadar popüler. Özellikle Shiba Inu ve Dogecoin nispeten yeni tokenlar olsalar da ciddi bir giriş yaptılar. İşte bu kripto para birimleriyle ilgili detaylar.

En son kripto para haberleri: Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Seesaw Protokolü

SSW nedir?

Kripto para dünyasındaki yeni lansmanlardan biri Seesaw Protokol olarak öne çıkıyor (SSW). Bu kripto para birimi, farklı ekosistemler arasında bir bağlayıcı görevi görecek şekilde tasarlanmış. Sonuç olarak Seesaw Protokolü ile elinde token tutan herkes farklı sistemler arasında değer gönderip kolayca alabilir.

Polygon ve MATIC, Smart Chain of Ethereum ve Binance veya BNB arasındaki işlemleri kolaylaştırıyor. Sonuç olarak, bu kripto para birimi, ETH gibi kripto para birimlerinden daha iyi performans gösterecek şekilde tasarlanmış. Seesaw Protokolü, tasarımı gereği daha hızlı ve daha uygun maliyetli işlemlere olanak tanıyor. Seesaw Protokolü, Bitcoin'den farklı olarak Metaverse'in özellikle eğitim dünyasında yaratacağı geleceğe odaklanıyor. Sanal dünyada öğrenmeyi sürükleyici ve eğlenceli bulan kişileri çekecek bir Metaverse yaratmaya kendini adamış diyebiliriz.

Seesaw Protokolü aracılığıyla DeFi

DeFi, Merkezi olmayan finansın kısaltmasıdır. Kripto para birimleri tarafından kullanılan güvenli defterler sayesinde ortaya çıkan bir finansal teknolojidir. Bankalar gibi finans kuruluşlarının denetimi de kaldırılıyor. DeFi'nin başlıca ilgi çekici yönleri ise şöyle:

● Herkes güvenli bir dijital cüzdan aracılığıyla kripto para birimlerine erişebilir.
● Para otoritelerinin onayına gerek yoktur.
● Bankaların ve diğer finans kuruluşlarının hizmetleri için talep ettiği ücretleri ortadan kaldırır.
● Para saniyeler veya dakikalar içinde aktarılır.

Seesaw Protokol Kullanılabirliği

Seesaw Protokolü, DeFi protokolleri ve ürünleri olarak çok zincirli bir ekosistem olarak oluşturulmuştur. Token, Binance Smart Chain, Ethereum ve Polygon aracılığıyla dağıtılmaktadır. Kullanıcılar Seesaw Finans aracılığıyla kapsamlı hizmetler bulabilir. Kullanıcılara, popüler blok zincirlerinde ve P2P değişim hizmetlerinde kripto varlıklarını yönetmenin bir yolunu sunmaktadır.

Aynı zamanda çok zincirli takas işlevselliğini de içerir. Seesaw Protokolü birkaç zincir arasında kolayca değiştirilebilir. Herhangi bir komisyon alınmaz, bu da kullanıcılar için oldukça büyük bir avantajdır. Aynı zamanda kilitli bir likidite yönüne sahiptir. Bu, likidite havuzu tokenlara bir zaman kilidi akıllı sözleşmesi eklenerek yapılır.

Dogecoin ve Shiba Inu Karşılaştırması

· Dogecoin
Seesaw Protokolü, kripto para birimleri dünyasına yeni giriş yapmış olsa da DOGE veya Dogecoin sekiz yıldır piyasada. Başlangıçta Bitcoin'e karşı bir tepki olarak başlatılmışlardı. 2021'in ilk yarısında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık %15500 değerleme kazancına ulaştıkları görüldü. Bununla birlikte Dogecoin 2022'ye düşüşle başladı, ancak şu anda değerlemesini 0.137 dolarda tutuyor. Yatırımcılarının servet kazanmasına kesinlikle yardımcı oldu.

· Shiba Inu
Shiba Inu (SHIB) ise DOGE'nin rakibidir. BTC veya DOGE'den daha genç ancak Seesaw Protokolünden daha eski bir kripto para birimidir. 2021 yılında değerlemede rakibi DOGE'yi geride bıraktı. Piyasa değeri açısından DOGE'nin 2 sıra altında. Birçoğu, 2021'in ilk bölümünde SHIB'ye yatırım yaptıklarında bir servet kazanmayı başarmıştı.

· SeeSaw Protokolü

Bu mevcut kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında, Seesaw Protokolü Ocak 2022'de ön satışını başlattı. O zaman, değerlemesi 0,005 dolardı. O zamandan beri, hem mucitleri hem de yatırımcıları memnun eden olağanüstü bir başarı elde etti. Birkaç ay içinde fiyatı %3000 artışla 0.155$'a yükseldi. Ön satışın ikinci etabında fiyatı %38 artış gösterdi. Uzmanlar, proje lansmanından önce fiyatın 0.25 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

Özet
Eski kripto para birimlerinden farklı olarak Seesaw Protokolü, çoklu zincirler arasında bir köprü platformu olarak karşımıza çıkıyor. Token sahipleri Ethereum Network, BNB Chain ve Polygon gibi büyük blok zincirleri arasında kolayca dönüşüm yapabilecekler. Her işlemi en düşük fiyat ve en yüksek hız için optimize edebilecekler. Bu nedenle, bir yatırım olarak SSW, 2022 yılının ikinci yarısı yaklaşırken çekici bir yatırım gibi görünüyor.

Daha fazlası için:

Seesaw Swap: https://swap.seesawprotocol.io/

Website: https://seesawprotocol.io/

Telegram: https://t.me/SEESAWPROTOCOL

Twitter: https://twitter.com/SEESAWPROTOCOL

Instagram: https://www.instagram.com/seesaw.protocol/

 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.