Ethereum balinaları, bu altcoin’i topluyor: En çok işlem gören varlık oldu

Polygon (MATIC), son 30 gün içinde büyük bir toparlanma kaydetti. İlk 20 içinde en dikkat çeken performanslardan birini sergiledi. E

Ethereum balinaları, bu altcoin’i topluyor: En çok işlem gören varlık oldu

Polygon (MATIC), son 30 gün içinde büyük bir toparlanma kaydetti. İlk 20 içinde en dikkat çeken performanslardan birini sergiledi. Ethereum ile beraber piyasanın gidişatına önemli etkisi olduğu görüldü.

Hem bir aylık hem haftalık dönemlerden en iyi kripto para birimlerinden biri oldu. Artan balina ilgisi ise fiyatın yükselmesini tetikledi.

Balina İstatistiklerine göre, MATIC, son 24 saat içinde 100 Ethereum balinasının en büyüğü tarafından en çok işlem gören token olarak ortaya çıktı .

Veriler, ilk 100 ETH balinasının 82.6 milyon dolardan fazla Polygon tokeni tuttuğunu gösteriyor. Bu, toplam varlıklarının sadece %2.83’ünü oluşturuyor. Bununla birlikte, en iyi 5000 ETH cüzdanı, yaklaşık 144.4 milyon dolar değerinde MATIC tokenine sahip olduğu biliniyor. 

Balina takipçisi, ETH balinalarının son 48 saat içinde yaklaşık 3 milyon dolar değerinde MATIC tokeni satın aldığını bildirdi. “Bonobo” adlı cüzdan, tek bir işlemde 1.81 milyon dolar değerinde Polygon tokeni ekledi.

Whales Stats ayrıca MATIC tokenlerinin en büyük 100 BSC balinası tarafından satın alınan en iyi 10 tokenin olmayı başardı. Varlıkları şu anda 31.87 milyon dolar.

Poligon son 7 günde %20 üzerinde bir artış gösterdi


Polygon, haber esnasında ortalama 0,837 $ fiyatla işlem görüyor. MATIC’in fiyatı son 7 günde %21’in üzerinde arttı. Matic, 24 saatlik yaklaşık 882,5 milyon dolarlık bir işlem hacmine sahip. Bununla birlikte, toplam sahiplerinde de küçük bir düşüş bildirildi.